Yayınlanma Tarihi: 23.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 23.02.2019

Survivor Hikmet, Ioulieta Kitrinou’nun gitmesine ne dedi?

Survivor 2019’da Türk takımından Hikmet, Ioulieta Kitrinou’nun gitmesinin ardından yorumlarda bulundu. Peki, Hikmet Ioulieta Kitrinou için ne dedi? İşte Ioulieta Kitrinou’nun gitmesinin ardından Hikmet Tuğsuz’un açıklamaları;

Survivor’da Hikmet Tuğsuz, Ioulieta Kitrinou’nun gidişinin ardından düşüncelerini açıkladı. Vasilis Vasilikos’un Survivor’da kalması Hikmet tarafından olumlu karşılandı. Çünkü Hikmet Vasilikos’un Yunan takımını karıştırdığını iddia etti. Ioulieta Kitrinou’nun yarışmadan elenmesi, Hikmet tarafından şu sözlerle yorumlandı:  “Vasilis’in de gitmediğine çok sevindim; çünkü geleli bir hafta oldu komple Yunan ekibini karıştırmış. Bizim için çok güzel oldu. Gitmesin. Sürekli, karışsın onlar sürekli karışsın. Bizim moralimiz düzgün, onların ki bozuk gelsin ki biz sürekli onları yenelim.

Vasilis Vasilikos kimdir?
Survivor Hikmet’in Vasilis hakkındaki düşünceleri adada dengeleri değiştirecek mi? Vasilis Vasilikos kimdir, kaç yaşındadır? Vasilis Vasilikos’un kim olduğunu  haberimizden öğrenebilirsiniz. 27 yaşında olan Vasilikos, inşaat mühendisliği okudu ve yurtdışında oyunculuk yaptı. Geçmişte profesyonel olarak basketbol oynadı.  Survivor'daki amacı, hayatta kalmak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışabilmek ve sonunda kazanan olmak. Onu ayırt eden şey ekip çalışması ve rekabetçiliktir.