Yayınlanma Tarihi: 18.04.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.04.2019

Hikmet'ten Bora için çarpıcı sözler! İşte televizyonda yayınlanmayan o görüntüler

Bora ile yaşadığı gerilimin ardından barışıp barışmayacakları merak konusu olan Hikmet, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bora'yla konuşmaya çalıştığını, muhabbet etmeye çalıştığını ifade eden Hikmet, onun hiç oralı olmadığını belirtti.İşte Hikmet'in Bora ile ilgili düşünceleri

Bora'yla konuşmayı düşünüyor muyum? Ben elimden geldiği kadar beyaz sayfa açtım dedim. Konuşmaya çalışmıyorum, muhabbet etmeye çalışıyorum. Geçen hastaneden geldi, karşıladım çantasını aldım. 'Sen atlama kayıktan, ben sırtıma alayım' dedim. Çünkü ayağı gerçekten kritik durumda ama Bora hiç oralı olmuyor. 

"EL ÖPMEKLE YÜZ AŞINMAZ"

Çok soğuk davranıyor. Yapacak bir şey yok, ben elimden geldiği kadar dostluk kardeşlik abilik ne bileyim, ne diyorsanız birlik beraberlik için daha önce de elimden geleni yapıyordum, yine elimden geleni yapacağım. El öpmekle yüz aşınmaz. Sanki benim Bora'dan bir beklentim varmış gibi havalara girmiş. 

"GERİ GERİ KAÇIYORSUN, ÇOK DA ÖNEMLİ DEĞİL"

Zaten sakatlığın var, sakatlığın iyi hale gelsin diye ben sana yaklaşmaya çalışıyorum. 'Şöyle yaparsan iyi olur diyorum, coconut çıkarıyorum veriyorum ki coconut çıkaramayan bir insansın. Adada Okay ile benden başka coconut çıkarabilen kimse yok. Ben bunları söylemek istemiyorum ama sakatlığın bir an önce geçsin diye uğraşıyorum sen geri geri kaçıyorsun çok da önemli değil be kardeşim. Burası Survivor, her koyun kendi bacağından asılır.