Yayınlanma Tarihi: 15.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.03.2019

Hikmet: İki veya üç tane vatozun arasında kaldım |TV'de YOK

Survivor'da sabahın ilk ışıklarıyla birlikte yarışmacılar güne başladı. Hakan kalkar kalmaz hamur yoğurdu ve Hikmet'in balıklarla denizden dönmesini bekledi. Empanada yapacak olan Hakan'ın ilginç bir tarifi vardı. Öte yandan Hikmet denizde gördüğü vatozları şaşkınlıkla anlattı.Survivor'da günün ilk ışıklarıyla birlikte yarışmacılar karınlarını doyurabilmek için uğraş vermeye başladı. Bir önceki akşam kazanılan un ve erzak ödülünün ardından Hakan gözünü açar açmaz un yoğurdu. Bol yağlı bir un yoğuran Hakan, akşama balık tutmaya gidecek yarışmacılar için değişik bir tarif hazırladı.

Hakan: "Akşama Hikmet abiler balığa çıkacak. Umarım balık tutabilirler çünkü onlara efsane bir empanada yapıcam" dedi.

Hikmet: "Akşama balık tutmaya çıkıyor, umarum tutabiliriz çünkü akşam Hakan bize buranın yöresine ait olan bir yemeği yapacak" dedi. Öte yandan balık tutmaya çıkan Hikmet, "çok büyük 2-3 tane vatoz vardı. Vatozlar 2 veya 3 metreydi. Açıkçası bir belgeselde izlemiştim, vatozların kuyruklarından biri adamın kalbine saplanmıştı ve zehri adamı öldürmüştü. Bu sebeple birazda korktum açıkçası sonuçta yarışmadayız kendime iyi bakmam lazım" dedi.

Yusuf: "Takım olarak belki fikir ayrılıklarımız olabilir fakat en azından yemek yapma, odun toplama, ateş yakma gibi yani ada hayatının düzeni olan şeylerden henüz kopmadık. Bu iyi bir şey" dedi.