Yayınlanma Tarihi: 30.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.05.2019

Hakan Hatipoğlu'ndan flaş Survivor ve Hikmet itirafı

Survivor'ın efsane isimlerinden ve Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu, bir süreliğine gittiği Dominik'te çok mutlu olduğunu ifade etti. Adaya gelirken herkesin Hikmet'le yarışmak istediğini söyleyen Hakan, bu anı yaşayamamanın da üzüntüsünü dile getirdi. İşte Hakan Hatipoğlu'nun açıklamaları

İlk günümüz inanılmaz geçti. Çünkü benim için ayrı bir heyecan. 4. kez Survivor parkurlarında olmak. Bir de burada şampiyon arkadaşlarım var. Ben bile kendime soruyorum, 'Burada ne işim var?' bence bugün bunun cevabını verdim. Kafa olarak Survivor'ı yaşayan biriyim, Survivor'a hazır olan ve oyuna odaklanabilen biriyim. 

"BORA'YA ŞUNU SÖYLEMEK İSTERDİM"

2019 Survivor yarışmacılarının bazılarını daha sert olarak düşünüyordum Panorama'da yorumlarken. Bora, bana buradayken çok saygılı, efendi biri olarak geldi. Bora'yı sevdim. Gerçi biz onlarla parkurda konuşamıyoruz ama ona şunu söylemek isterdim. 'Biraz sakin ol Bora, biraz daha sakin olursan finale gidersin'. Bu onun yapması gereken bir şey, çünkü kendini daha kontrol etmesi gerekiyor. Okay çok hızlı, Okay beni şaşırttı.

"BURAYA GELİRKEN HEPİMİZ HİKMET İLE YARIŞMAYI DÜŞÜNÜYORDUK"

İyi bir Survivor yaşanıyor. Bu Survivor tek bir kazaya uğradı. Buraya gelirken hepimiz Hikmet ile yarışmayı düşünüyorduk ve Hikmet'le yarışamadığımız için buruğuz, üzgünüz. Bir efsane ile yarışmak isterdik. Benim için Hikmet bu yılında da, Survivor'ın gelmiş geçmiş efsanelerinden biridir. 

Burada olduğum için çok mutluyum gerçekten çünkü Survivor benim ruhyumda var. 3 gün önce Panorama masasındaydım, şimdi parkurlarda yarışıyorum. Şunu anlıyorum, Survivor gerçekten zor bir yarışma.