Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 23.05.2020

Haftalar sonra anlattılar! Ersin Korkut anısı yarışmacıları kahkahaya boğdu | TV'de YOK

Survivor'ın ilk günlerinde ekipman olarak çok kısıtlı bir hayat sürdüren takımlar, ödül oyunları oynandıkça birbirinden değerli ve önemli ödülleri de kazanıyor. Survivor'ın başlarında yine böyle bir ödül oyunu oynanmış ve ünlüler takımı yatak kazanmış ve büyük bir mutluluk yaşamıştı. Survivor ünlüler takımı yarışmacıları, Survivor yatak ödülü sonrası yaşanan ve Survivor Ersin'in başına gelen komik olayı haftalar sonra gönüllüler takımı yarışmacısı Survivor Evrim'e anlattı ve kahkahaya boğuldu. O görüntüler ilk kez acunn.com'da yayınlanıyor...Yaşadığı sakatlık nedeniyle 2 hafta önce Survivor'a veda etmek durumunda kalan Ersin Korkut, anılarıyla Survivor'da yaşamaya devam ediyor. Adanın en sevilen iisimleri arasında yer alan Ersin Korkut'un başına gelen komik olay, takım arkadaşlarının aklına gelince büyük bir kahkaha tufanı koptu. 

Survivor'da kamp alanlarının birleştiği haftada ünlüler takımı, Ersin Korkut'un yataktan düştüğü anları Evrim'e anlattı ve o anları tekrar hatırlıyınca gülme krizine girdi.

İşte yarışmacılar arasında geçen o diyalog

Survivor Aycan: Biz hani yatakları kazanmıştık. Hatırlıyor musun? Orada Ersin abi yataktan düşmüştü. 

Survivor Sercan: Evet ya. Bak şimdi bize 2 yatak getirdiler. Biz 3 kişi, şey üç kişi. Mert Parviz Barış üçü yatıyorlar. Ben, Berkan Ersin abi birlikte yatıyoruz. Bizim üçlüde ortada benim. Ersin abi de en köşede. Çat diye ses geldi Ersin abiden. Kedi gibi 4 ayağının üstüne düştü. 

Survivor Elif Gören: Düşmüş tamam mı? Buradan tekrar aynı şekilde oturmuş oraya saniyeler içinde.