Yayınlanma Tarihi: 25.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 25.05.2019

'Kardeşim burası Survivor, sen süper kahraman değilsin'

Survivor'da SPA ödülünü kaybeden siyah takımda Panagiotis, takım arkadaşlarını tutkusuz olmakla eleştirdi. Sude ve Emre ise beyaz takımın bu ödüle çok ihtiyaçlarının olduğunu, Survivor'da her oyunu kazanmalarının mümkün olmadığını ifade etti.İşte yarışmacıların açıklamaları

Panagiotis: Katerina 4 tur koşamaz her oyunda, bir 4 tur da ben koşamam her oyundan. Takım da ya Katerina'dan ya Emre'den ya da herhangi birinden bekleyemez. Her birimizi tutkusu olması lazım galibiyet için. Bugün tutku yoktu, yoktu! Ben mi yapıyorum bunu? Tutku yoktu! Ben 4 kez oynadım, 2'sini kazandım. Bugünkü oyunun en iyileriyle oynadım.

Sude: Gitsinler ödüle zaten zaten ihtiyaçları vardı. Onlar için çok mutluyum. Benim korkum bundan sonra. Bundan sonraki oyunlarda bu galibiyet onları nasıl etkileyecek merak ediyorum.

Emre: Üzülmüyorum, niye üzülmüyorum? Demek ki böyle olması gerkiyormuş. Ne zamandır oyun kazanmayan feci halde bir beyaz takım vardı. Kardeşim burası da Survivor, sen süper kahraman değilsin. Her gün kazanacaksın diye bir kaide de yok. Bazen kazanacaksın, bazen kaybedeceksin. Mühim olan daha fazla kazanmak.