Yayınlanma Tarihi: 15.06.2019 | Değiştirme Tarihi: 15.06.2019

Emre'den dikkat çeken sözler: Nefret ediyorum | TV'de YOK

Son haftalarda performansı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen Emre, Yusuf ile yaptığı konuşmada, yaşadığı sıkıntılardan bahsetti. Yusuf ise Emre'ye bu sorunları sadece kendisinin değil herkesin yaşadığını ifade etti. İkili arasında geçen konuşma şu şekilde:

Emre: En çok güvendiğim abim, Okay abi, çok seviyordum. O bile benim hassas noktamdan vurdu. Dikkatimi dağıttı. Puzzledan nefret ediyorum mesela, sürekli nefret ettiğimi aklıma getirdikçe daha çok başarısız olacağım onda. Burada öyle işte aşmam gerekiyor ama bu koşullarda kendinle de uğraşamıyorsun. O kadar çok dert ettiğim şey var ki şu an karnım aç, açlıktan ölüyorum mesela. Önce karnımı doyurmayı mı düşüneceğim yoksa bunu yapmamayı mı? Çok zor koşullarda mücadele ediyorum burada yani. Biraz zamana ihtiyacım var

"BEN SEN O YOK, BİZ VARIZ"

Yusuf: Yaptığın hata yine şu, "Mücade ediyorum." herkes aynı şartlarda mücadele ediyorum. Ben de açım şu anda. Bunu yenmen lazım bir şekilde. 

Tek eksiği biraz daha konsantre olması lazım, ben bu konuda ona destek olmaya çalışacağım. Eğer kazanıyorsak takım sayesinde kazanıyoruz, kaybediyorsuk takım sayesinde kaybediyoruz. Ben sen o yok, biz varız. Biz siyah takımız başarılı bir takımız, güçlü bir takımız. Bu zamana kadar çok şey başardık, yine de başarırırız.