Emin Günenç Survivor 2021'den neden diskalifiye oldu? Survivor Emin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Emin kimdir merak ediliyor. Survivor yeni bölümde Gönüllüler takımı büyük bir şok yaşadı. Doktor Metin Kuş, Survivor Emin hakkındaki raporun sonucunu açıkladı. Hayal kırıklığı yaşayan Emin, Survivor'da kalmak için çok ısrar etti. Fakat Doktor Metin Kuş'un kararı değişmedi.Peki, Survivor Emin neden diskalifiye oldu? Survivor Emin Günenç kimdir, kaç yaşında, nereli? Emin Günenç hakkında merak edilenler haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 31.01.2021 22:32
Değiştirme Tarihi: 31.01.2021 22:48

Survivor 2021'de bu akşam Gönüllüler kampında büyük şok ve hüzün yaşandı. Doktor Metin Kuş, Emin'in artık Survivor'a devam edemeyeceğini açıklaması sonrasında kamp gözyaşlarına boğuldu. Emin, sakatlığını kabul etmek istemese de Doktor Metin Kuş, birçok arkadaşı ile incelemeler sonrasında bu kararı aldığını açıkladı. Peki, Emin neden Survivor'dan diskalifiye oldu? Emin Günenç kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Emin hakkında merak edilenler…

EMİN NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Gönüllüler takımını gözyaşları içinde bırakan olayda Doktor Metin Kuş, yapılan incelemeler sonrasında Survivor 2021'e devam edemeyeceğini söyledi. Gelen son rapora göre Emin'in dizinde bir kırık tespit ettiklerini açıkladı. Emin'in acı hissetmediğini söylemesine karşın Doktor Metin Kuş, bazı kırıkların acı vermeyeceğini fakat ilerisinde daha büyük sıkıntılar yaratacağını söyledi. Böylece, Survivor Emin yarışmaya dizindeki kırık nedeniyle veda etmek zorunda kaldı.

SURVİVOR EMİN GÜNENÇ KİMDİR?

Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdu. Tekirdağ Şarköylü olan Emin Günenç, 8 yaşında futbola başladı.  18 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır.

Haber ile ilgili metin girin!.

EMİN GÜNENÇ’İN EĞİTİM HAYATI VE KARİYERİ

Emin Günenç, üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. En son Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde oynadı.

EMİN GÜNENÇ’İN SPOR HAYATI

Survivor Emin Günenç’in hayatı sporla iç içe geçmiş. Sekiz yaşında başladığı futbolu, yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle 18 yaşında bırakmak zorunda kaldı. Fakat bu onun spor yapmasına engel olmadı. Oyunculuk eğitimi alırken Emin Günenç, vaktinin çoğunu spor salonunda geçiriyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR DÖNÜM NOKTASI

Survivor benim için çok büyük bir dönüm noktası, büyük bir basamak. Hayallerime yürüyerek değil de koşarak gitmek istiyorum. Bu yüzden Survivor'da başarılı olup döndükten sonra çok güzel bir geleceğin beni beklediğini biliyorum. Survivor'da başarılı olacağıma adım gibi eminim. Ama beni finale götürecek karakterim. Türk halkının beni seveceğinden eminim. 2019 yılında finale kalmıştım. Yedeklerdeydim. O sene gitmek kısmet olmadı. Bu sene 2019'a göre daha hazırım, daha güçlüyüm, daha fazla emek verdim, daha çok çalıştım. İnşallah bu sene olur!

Haber ile ilgili metin girin!.

EMİN GÜNENÇ’İN INSTAGRAM HESABI

Survivor izleyiciler, yarışmacıların hayat hikayeleri kadar sosyal medya hesaplarını da araştırıyor ve gönül verdiği yarışmacıyı onu takip ederek desteklemeye çalışıyor. Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Emin Günenç’in Instagram’daki kullanıcı adı emingunenc. Survivor Emin Günenç’in Instagram’daki takipçi sayısı şimdilik 14 bin.