Survivor 2022 Eleme Adayları - 30/01/22

Survivor 2022 All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı ve gönüllüler takımı bir kez daha kazanmayı başardı. Ünlüler takımı ise kaybettikleri dokunulmazlık oyununun ardından bir kez daha ada konseyinde isim yazmak zorunda kaldı. Ünlüler takımı yarışmacılarının verdikleri oy sonucunda adı en çok yazılan ve haftanın 2. eleme adayı olan Birsen Bekgöz oldu.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 29/01/22

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2022 All Star’da üçüncü hafta mücadelesi başladı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ödüllü dokunulmazlık oyununda müthiş mücadele verdiler. Survivor’da en iyiler mücadelesiyle dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler oldu. Kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde oylama yaptı. Bu oylamada Elif ve Batuhan’ın performans birincisi olması, iki kez üst üste sürgün adasına gitmesi nedeniyle Sercan’ın dokunulmazlıkları vardı. Bu şekilde başlayan oylamada Barış ve Atakan’ın isimleri aynı oranda çıktı. Bu nedenle açık oylamaya geçildi. Bu son oylamada adı en çok söylenen Barış Murat Yağcı, bu haftanın ilk eleme adayı olarak sürgün adasına giden yarışmacı oldu.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 24/01/22

Eski yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği Survivor 2022 All Star’da bu akşam son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, 3. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Deniz parkurunda nefes kesen mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde performans birincileri kadınlardan Nagihan, erkeklerden Batuhan’ın dokunulmazlığı vardı. İsimlerin yazılması sonrasında oylama sonucunda eleme potasına giren Ayşıl, 3. eleme adayı oldu. Haftanın en başarılı yarışmacısı ise dördüncü eleme adayı olarak Sercan’ı söyledi.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 23/01/22

Survivor 2022 All Star yarışmasında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve gönüllüler takımı kaybetti. Gönüllüler takımının kaybetmesiyle birlikte eleme adayı belirlenmesi için ada konseyinde oylama yapıldı ve takım kararıyla en çok oyu alan isim haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlendi. Survivor 2022 gönüllüler takımında yapılan oylama sonucunda adı en çok yazılan ve haftanın ikinci eleme adayı olan isim Berna Keklikler oldu.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 22/01/22

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2022 All Star’da bu akşam ikinci hafta mücadelesi başladı. Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, 1. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyundan önce iki takıma ikişer yedek yarışmacı dahil oldu. Nefes kesen mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ünlüler takımı için toplanan ada konseyinde performans birincileri Merve Aydın ve Batuhan’ın dokunulmazlığı vardı. İsimlerin yazılması sonrasında oylama sonucunda eleme potasına giren Mert, ilk eleme adayı oldu ve sürgün adasına gönderildi.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 18/01/22

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2022 All Star’da Ünlüler Gönüllüler mücadelesi sürüyor. Dünyanın en zorlu yarışmalarından biri olan Survivor’da ilk haftanın son dokunulmazlık oyunu yine kıran kırana mücadele içinde geçti. Ünlüler takımı, iki turu da kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde sürgün kampına gidecek dördüncü yarışmacıyı belirlemek için oylama yapıldı. Oylamada adı en çok yazılan Hikmet, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 17/01/22

Her bölümünde farklı heyecanlar yaşatan Survivor 2022 All Star’da Ünlüler Gönüllüler mücadelesi sürüyor. Dünyanın en zorlu yarışmalarından olan Survivor’da ilk haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu yine kıran kırana mücadele içinde geçti. Bayrak yarışına giden Dokunulmazlığı kazanan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde sürgün kampına gidecek üçüncü yarışmacıyı belirlemek için oylama yapıldı. Oylamada adı en çok yazılan Gizem Kerimoğlu, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 16/01/22

Survivor 2022 All Star'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım bir kez daha gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı için işler iyi giderken ünlüler takımında bir kez daha eleme adayı belirlendi. Sürgün kampına giden ilk isim ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında Birsen Bekgöz olmuştu. Bu akşam yapılan ada konseyi sonrasında ünlüler takımında bir isim daha belirlendi ve o isim hem sürgüne gitti hem de haftanın ikinci eleme adayı oldu. Ünlüler takımında adı en çok yazılan ve haftanın ikinci eleme adayı olan isim Sercan oldu.

Survivor 2022 Eleme Adayları - 15/01/22

Survivor All Star'da sezonun ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, ilk ada konseyinde bir arkadaşlarını Sürgün Kampı'na göndererek eleme adayı olarak belirledi. Konseyde Barış Murat Yağcı'ya bir, Batuhan'a bir, Furkan Merve Sercan'a iki oy çıkarken, 3 oy alan Birsen haftanın ilk eleme adayı oldu ve Birsen Bekgöz Sürgün Kampı'na giden isim oldu. Birsen Bekgöz, ''Bu adada kalmak beni daha çok korkutur. 3'te 2 yaptım. Ama geri döneceğim.'' dedi.