Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’in yeni yarışmacısı Doğan Keser hakkındaki bilgiler

Survivor 2021’e katılacak yeni yarışmacılardan biri de Doğan Keser. Sosyal medyada yaptığı ilginç videolar ile tanınan Doğan Keser, Ünlüler takımında yarışacak. Fragmanda Doğan Keser’in Survivor’ın yeni yarışmacısı olduğu belli olması ile internette sorgulanmaya başlandı. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 01.02.2021 00:20
Değiştirme Tarihi: 01.02.2021 10:18
Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor 2021’in yeni yarışmacısı Doğan Keser hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021’e yeni katılan yarışmacılar belli oldu. Survivor yeni bölüm fragmanında Ünlüler takımına katılan sosyal medya fenomeni Doğan Keser, izleyicilerin dikkatini çekti ve yarışmacı araştırmaya başladı. Peki, Survivor Doğan Keser kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? İşte Survivor Doğan Keser hakkındaki merak edilenler…

SURVİVOR DOĞAN KESER KİMDİR?

Doğan Keser 21.05.1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu spor altyapısında yetişen Doğan Keser, profesyonel olarak A takımda oynadı. Fakat futbolu sadece bu takımda oynadığı, başka takımda oynamak kısmet olmadığını belirtiyor.  

DOĞAN KESER NE İŞ YAPIYOR?

Doğan Keser, askerlik dönüşünde de çeşitli serbest meslek işlerinde bulundu. Sonrasında abisiyle istanbul Bakırköy’de perakende erkek giyim mağazası açmış.  

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR DOĞAN KESER EVLİ Mİ?

Survivor izleyicileri, yarışmacılar hakkında merak ettiği konulardan biri de medeni durumu oluyor. Yeni yarışmacı için internette Doğan Keser evli mi sorusu araştırılıyor. Survivor 2021 Ünlüler takımı yarışmacısı Doğan Keser, evli ve 1 kız babası.

SURVİVOR DOĞAN KESER’İN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Son zamanlarda sosyal medyada video üreten ve kendi adıma mizah sayfası olan Doğan Keser’in şu an 270 bin takipçisi var. Instagram‘da aktif bir şekilde devam eden Doğan Keser’in kullanıcı adı “dogankesers”. Aynı şekilde Twitter hesabı ise @dogankesers şeklinde.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOĞAN KESER KAÇ KİLO, BOYU KAÇ?

Survivor 2021’in 18. Bölümü ile birlikte Ünlüler takımında mücadele edecek olan Doğan Keser’in boyu 1.64 metre iken kilosu da 61 kg.