Damla Can ve Anıl Berk Baki, Survivor Taksi'ye konuk oldu!

Survivor Taksi'nin yeni sezonun ikinci bölümünde Eray Akıncı, Survivor 2018'in sevilen isimlerinden Anıl Berk Baki ve Damla Can'ı konuk etti.

Yayınlanma Tarihi: 16.02.2019 18:41
Değiştirme Tarihi: 16.02.2019 18:41
Damla Can ve Anıl Berk Baki, Survivor Taksi'ye konuk oldu!

Damla ve Anıl, hem geçen yılki Survivor maceralarında yaşadıklarını hem de bu yıl yayınlanan Türkiye - Yunanistan mücadelerini yorumladı.

SURVIVOR TAKSİ'NİN YENİ BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

'KADER ADADA DAHA ÇOK KALABİLİRDİ'

Türk takımından adaya veda eden ilk isim olan Kader'in Survivor yolculuğunu yorumlayan konuklar, Kader'in daha ılımlı bir insan olması durumunda adada daha uzun süre kalma şansı olduğunu ancak bu durumu değerlendirmediğini söyledi.

'BAŞLARDA ANIL'I HİÇ SEVMEMİŞTİM'

Dostluklarıyla isimlerinden sıkça söz ettiren iki yarışmacı adada geçirdikleri günleri de Survivor Taksi'de anlattı. Damla, başta kendisine soğuk gelen Anıl'ı pek sevmediğini ancak ilerileyen günlerde Anıl'la sıkı bir dostluk kurduklarını söyledi.

'SURVIVIOR'UN EN ŞANSSIZ YARIŞMACISI ERDEM'

Erdem'in sakatlığının büyük şanssızlık olduğunu söyleyen Damla ve Anıl, sakatlık sorununun Survivor yarışmacılarının yarışmaya devam edebilmeleri için büyük problem teşkil ettiğini söylediler. Damla, Survivor 2018'de yaşadığı sakatlığın daha iyi bir derece almasına engel olduğunu söyledi.

SURVIVOR TAKSİ'NİN BİR SONRAKİ BÖLÜMÜNÜN KONUKLARI SURVIVOR 2016 ŞAMPİYONU AVATAR ATAKAN VE SURVIVOR 2017 ŞAMPİYONU OGEDAY GİRİŞKEN OLACAK…