Yayınlanma Tarihi: 02.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 02.05.2020

İlk kez acunn.com'da yayınlanıyor! Survivor Evrim yine isyan etti: Daha ne istiyorsun?

Survivor'da bu haftaki iletişim oyununda nefes kesen anlar yaşandı. 4-0 geriye düşen gönüllüler takımı, günün sonunda 10-8'lik skorla kazanmayı bildi. İletişim oyunu sonrası ise Survivor Evrim'in hedefinde takım arkadaşlarından Gizem vardı. Evrim, bu oyundaki performansı nedeniyle Gizem'i sert şekilde eleştirdi. İşte ilk kez izleyeceğiniz o görüntüler.Survivor'da bu haftaki iletişim ödülünde kazanan taraf gönüllüler takımı olmuştu. Sevdikleriyle iletişime geçen gönüllüler, ödül sonrası bir hayli mutluydu. Hatta Evrim kamp alanında arkadaşlarına, 'İletişimin tadı damağımda kaldı' ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Survivor Evrim oyundaki performansı nedeniyle eleştirileri odağında olan Survivor Gizem'e yüklendi. Evrim, Gizem'in atışlarda başarısız olduğunu söyledi ve 'Ben bir insanı omzumda yük, sırtımda çanta gibi taşıyamam.' ifadelerini kullandı.

İşte Evrim'in Gizem ile ilgili sözleri: 

Ben bir insanı omzumda yük, sırtımda çanta gibi taşıyamam. Nasıl bir 4-0 geriye düştük, ona şaşırıyorum. 4-0 nasıl geri düştük? Lütfen artık birbirimizin açığını kapamayalım. Biri seni sallıyor, bir top var. Çok geniş bir tahta var. Onun içine de at. Daha ne istiyorsun? 

Survivor Evrim Keklik kimdir? Kaç yaşında?

Survivor gönüllüler takımının dikkat çeken isimlerinden olan Evrim Keklik'in hayatıyla ilgili bilgiler merak ediliyor. Birçok Survivor izleyicisi Evrim Keklik kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında? Mesleği ne? gibi soruların cevaplarını merak ediyor. Peki Evrim Keklik kim? İşte hayatıyla ilgili Evrim'in biyografisi...

Evrim Keklik, İstanbul doğumludur. 29 yaşındaki Evrim Keklik, 10 yıl boyunca Fenerbahçe'de voleybol oynadı. Sonrasında Galatasaray'a giden Evrim, buradan da Konya Ereğli Belediyesi'nde transfer oldu. Sonrasında talihsiz bir sakatlık yaşayan Evrim, voleybola ara vererek eğitime kendini verdi. Ankara Gazi Üniversitesi'nde BESYÖ okuyan Evrim, üniversite yıllarında 4 yıl yüzdü ve 3. kademe yüzme antrenörü oldu. İstanbul'a 2017 yılında dönen Evrim Keklik, 1 yıldır sualtı hokeyiyle ilgileniyor. Evrim, öte yandan bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne devam ediyor.

Survivor Gizem Birdan kimdir? Kaç yaşında?

5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı. 

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.