Yayınlanma Tarihi: 10.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2019

Çok konuşulan büyük tartışma sonrası yaşananlar ilk kez yayınlanıyor!

Yusuf ile Atakan'ın arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan tartışma çok konuşulmuştu... Yusuf, Atakan'a kırıldığını dile getirirken bu ikili bir araya gelip yaşananları konuşup konuyu tatlıya bağladı. Yusuf: Benle Atakan ilk geldiğimiz günden beri bir problememiz yok. En son olay biraz canımı sıktı, biraz kalbim kırık tabi. Ondan bir yaklaşım bekliyorum, bu olayla ilgili. Tabii ki her zaman kardeşim o benim, her zaman yanında olmaya devam edeceğim. Emre nötr, kimseyle problemi yok ve biraz canlı bir arkadaşımız, hiperaktif. Sude'yle de iletişim sorunumuz var açıkçası. Takıma da yansıtmıyoruz.  

Atakan: Çok iyiyken, ufacık bir şey beni oyun öncesi çok parçaladı ve yıprattı yani. Sinirlerime hakim olamadım, kontrolümü kaybettim. Tamamen konsantrasyonumu kaybettim oyuna çıkmak istemedim, alacağım oyunu verdim takıma da yansıdı. Böyle şeyleri yaşamamız lazım bizim. Açıkçası şahsın adına ve senin adına. Biraz daha birbirimizi alttan almalıyız. 

Yusuf: Kanka şöyle bir şey, insan sevdiğine kırılırmış tamam mı? Başka biri bana gelince 'Sus' kelimesini kullansaydı hiç takmazdım bile. Sen deyince ben ister istemez kırıldım yani anladın mı? Ondan sonra tartışma büyüdü. Bir de yani biz kavga edince karşı tarafın ağzının suları akıyor. O beni daha da delirtiyor. İnsan sevdiğinden böyle bir şey duyunca ister istemez kırılıyor yani. Ben de açıkçası bekliyordum bu konuşmayı bana ne zaman yapacağını. 

Öte yandan Emre, adadaki durum hakkında değerlendirmelerde bulundu

Emre: Burada şöyle bir ilişkilere bakıyorum, herkes muazzam bir yakınlık içerisinde. Ama bilmedikleri ya da unuttukları bir şey var. Buradan çıktıktan sonra herkes yoluna bakar. Kimse birbiriyle can ciğer kuzu sarması olmaz. O yüzden burada herkes menfaat ilişkisi içerisinde gibi geliyor bana. O yüzden de biraz kendimi çekiyorum. Yunanlara bir tık daha iyi yakınım. Bana daha içten geliyorlar, daha samimi geliyorlar, daha kavgasız geliyorlar.