Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında? Son şampiyon Cemal Can Canseven, Survivor 2021 birleşme partisinde!

Cemal Can Canseven kimdir merak ediliyor. Geçen sezonun şampiyonu olan Cemal Can, bu akşam ekrana gelecek Survivor 2021 birleşme partisine katılacak. Cemal Can, DJlik yeteneklerini sergileyeceği parti ile yarışmacıları eğlendirecek. Yeni bölüm öncesinde Cemal Can kimdir, kaç yaşında, nereli araştırılmaya başlandı. İşte Cemal Can Canseven hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 28.03.2021 19:42
Değiştirme Tarihi: 28.03.2021 19:42
Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında? Son şampiyon Cemal Can Canseven, Survivor 2021 birleşme partisinde!

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam birleşme partisi heyecanı yaşanacak. Birleşme partisine geçen sezonun şampiyonu olan Cemal Can Canseven de katılacak. Şu sıralar Exxen’de yayınlanan “İşte Bu Benim Masalım” adlı müzikal dizide Aleyna Tilki ile başrolü paylaşıyor. Peki, Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli?

CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Canseven, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayan Exxen platformunda Aleyna Tilki ile birlikte “İşte Bu Benim Masalım” adlı dizide oynuyor.

Cemal Can Canseven’in Instagram'da takipçi sayısı 3 milyonu geçti.