Çağrı Atakan kimdir? 2021 Survivor Çağrı kimdir, yaşı kaç, nereli, boyu kilosu kaç? 

2021 Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan, ünlüler takımının dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alıyor. Survivor Çağrı Atakan'ın kim olduğu da TV8 izleyicileri ve Survivor takipçileri tarafından araştırılıyor. Peki Survivor Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç? 

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 14:45
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 14:45
Çağrı Atakan kimdir? 2021 Survivor Çağrı kimdir, yaşı kaç, nereli, boyu kilosu kaç? 

Çağrı Atakan Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor ve Survivor ünlüler takımı için ter döküyor. Geçtiğimiz hafta 2021 Survivor için start verilirken, yeni bölümlerle birlikte 2021 Survivor kadrosundaki isimlerin hayatları ve yaşamları merak ediliyor. O isimlerden biri de son olarak Çukur dizisinde 'Ekmek reis' olarak tanınan oyuncu Çağrı Atakan oldu. Peki Survivor Çağrı kimdir? Survivor Çağrı Atakan yaşı kaç, boyu kilosu kaç, hangi dizilerde oyuncu oldu? 

ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR? SURVIVOR ÇAĞRI KAÇ YAŞINDA?

Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Survivor Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. Çağrı Atakan 40 yaşındadır. Eğitim hayatı da merak edilen Çağrı Atakan Bilkent Üniversitesi mezunudur. Şahin Tepesi dizisinde oyunculuk yapan Çağrı Atakan, Çukur'da Remzi karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk kariyerine ilk kez ,o dönem büyük ilgi gören Arka Sıradakiler dizisiyle giriş yapan Çağrı Atakan, Survivor'a katılacağını 'Yakında Survivor'a gidiyorum, Ünlüler takımında yarışacağım, takım arkadaşlarımla tanıştım hepsi çok iyi insanlar. Kendimi açlığa alıştırmaya çalışıyorum, sporla aram zaten iyi idmanlıyım. 10 yıldır yarışmayı televizyondan ilgiyle izliyordum. 1-2 dinlenmeye çekildim, moral motivasyon olarak kendimi hazırlıyorum" sözleriyle duyurmuştu.

ÇAĞRI ATAKAN ÖZEL HAYATI

Çocukluğundan bu yana basketbol oynadığını söyleyen Çağrı Atakan, eskiden milli takımda da forma giydiğini söylemitir. 'Oturduğum mahallede takılmayı seiyorum' diyen Çağrı Atakan, boks ile de yakından ilgili olduğunu belirtiyor. Sporu hayatının merkezine koyan Survivor Çağrı, sporun her türlüsünü sevdiğini de sözlerine ekliyor. 

ÇAĞRI ATAKAN BOYU VE KİLOSU KAÇ

Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan, düzgün fiziği ile dikkat çeken isimler arasında yer almakta. Survivor Çağrı boyu ve kilosu da merak edilen konuların başında. Survivor Çağrı Atakan boyu 1.85'tir. Çağrı Atakan kilosu ise 79'dur.