Yayınlanma Tarihi: 09.06.2019 | Değiştirme Tarihi: 09.06.2019

Büşra'dan özel açıklamalar: Şampiyonluğu hak ettiğini düşünmüyorum

Survivor'da Okay ile kaldığı potadan elenerek çıkan Büşra, Acunn.com'a özel açıklamalarda bulundu. Şampiyonluk adaylığı için dikkat çeken ifadeler kullanan Büşra, Seda Ocak'ı ve Yusuf'u final koltuğunda olabileceğini, Bora'nın ise kazanamayacağını söyledi. Survivor'ın başından itibaren sürekli olarak grup değiştirdin. Neden?

Survivor'da bir gruba dahil olmadım. Genelde hayatta da öyleyimdir. Bana iyi davrananlara ben de iyi davranırım. Ben de bu şekilde davrandım. İyi anlaştığım insanlar oldu, onlarla iyi anlaştığım için onların grubunba dahil olmadım. Sevmediğin insanlar oldu, onlarla konuşmayacağım anlamına gelmedi. Burası zaten değişik bir maraton. Açlık, oyunlar, gerginlik... Normal hayatta belki de tepki vermeyeceğimiz şeylere burada tepki gösterdik. zor zamanlar geçirdik, o yüzden bir  gruba dahil olmak ya da Survivor'da geleceğini düşünmek onların yanında durmak bana göre olmadı, olmadım da. 

Kendi performansını nasıl değerlendiriyorsun? 

Genelde Seda abla ve Sude seçim yapıyordu. Daha sonra karşı takım bizde zayıf gördüğü kişileri seçiyordu. Yaklaşık 2 ay boyunca çok az oyun oynadım diyebilirim. Daha sonrasında oyunlara girdikçe kendimi gösterme fırsatı bulabildim. Evet burada hız önemli, atış önemli ama parkura ne kadar çıkarsan o kadar başarılı oluyorsun ve ben arkadaşlarıma göre ben çok geç başladım. Daha fazla seçme şansı verilseydi gerçek Büşra'yı gösterebilirdim.

Adada kimleri samimi buluyorsun?

Burada çok ciddi stratejiler dönüyor ve 2 gün önce samimi bulduğum insanı diğer gün 'nasıl ya' diyebildiğim de oldu. Artık şey modundayım, kötülükleri kıyaslayıp kötünün iyisini seçtiğim zamanlarım oluyordu. Problem yaşamadığım Seda abla vardı. Bora abiyi başından beri samimi bulmadığmı söylüyordum. Hikmet abi de öyle, kötü bir insan değildi ama oyunu kuralına göre oynuyordu. Atakan yine aynı şekilde. Yusuf'u çok samimi buluyordum başlarda, hatta kavga olmuştu aramızda kavgamızdan sonra aramız çok iyi olmuştu.

Final koltuğunda kimler olmalı?

Kadınlardan biri olacaksa bu kesinlikle Seda abla olmalı, erkeklerde 1 kişi çıkacaksa Hikmet abi diyordum. Performans olarak Okay kötü, Yusuf bazen iyi bazen kötü. O yüzden daha böyle stabil olan Bora abi ama karakter olarak hak ettiğini düşünmüyorum. Sanırım Yusuf ve Seda abla arasında gidip geliyorum.