Yayınlanma Tarihi: 04.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 04.05.2019

Bu sözler olay yaratır "Hikmet, 'Dokunulmazlığı kaybedelim Sabriye'yi aday çıkaralım' dedi

Kyriakos, Hikmet'in 'Dokunulmazlığı kaybedelim, Sabriye'yi aday çıkaralım' dediğini söyledi. Bu durumun kendisine ters geldiğini söyleyen Kyriakos, Sabriye'nin 2017'de 12 kez potadan çıktığını söyledi. Hikmet ise kaybedilen ilk dokunulmazlıkta potaya sokacakları ismin Sabriye olacağını ifade etti.İşte yarışmacıların Sabriye hakkındaki düşünceleri

Kyriakos: Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık zamanı Yunanlar olarak kazanmak için oynadık. Hikmet, Sabriye'yi aday çıkarmak için 'Dokunulmazlığı kaybedelim' dedi. Bana ters geldi bu. Çünkü dokunulmazlığı kaybetsek bile, Sabriye'yi aday göstersek bile gideceği anlamına gelmiyor. 

"12 SEFER POTAYA GİRMİŞ"

2017'de 12 sefer potaya girmiş. O yüzden kimse bana gidecek diyemez. Doğruya doğru, belki önemli bir yarışmacımızı kaybedeceğiz; Büşra ve Okay gibi. Çünkü mantık olarak onlar kalıyor. Çünkü ne Hikmet, ne Bora ne de Seda potaya giremez. O yüzden bana kimse gidecek diyemez. Ben dokunulmazlığı kaybetmeyelim düşüncesinde sabittim. Kimsenin de kaybetmek için çıkacağını düşünmüyorum. İsteidğim sadece herkesin çabaladığı gibi, Sabriye'den biraz daha çaba. Çünkü Survivor'da kaybetmek kolay ama dayanmak farklı bir şey. 

"SABRİYE'NİN EVİNE DÖNME VAKTİ GELDİ"

Afroditi: Gerçekten Sabriye'nin evine dönme vakti geldi. Çünkü uzun zamandır düşünülen bir şey bu. Konuştuk ve denendi ama hala aynı şeyi yapmaya devam ediyor. 

"KAYBETTİĞİMİZ İLK POTADA SENİ YAZACAĞIM"

Hikmet: Hİçbir şey yapmıyor, adada da bir şey yapmıyor, yarışta da bir şey yapmıyor. Kusura bakma Sabriye ilk kaybettiğimiz potada seni yazacağım. Sen gidersen, biz evet kaybedebiliriz ama adada her şey daha güzel olacak