Yayınlanma Tarihi: 10.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 11.05.2019

Bu görüntüler ilk defa yayınlanıyor! Okay-Sabriye potası öncesi bunlar konuşulmuş

Survivor beyaz takım yarışmacıları siyah takımdan 1-2 kişinin daha elenmesi durumunda onların çok daha güçleneceğini dile getirdi. Öte yandan takımdaki neredeyse tüm yarışmacılar, Sabriye'nin takımdan gitmesi gerektiğiyle ilgili düşüncelerini dile getiriyor. İşte yarışmacıların açıklamaları:

Bora: 'Bu sistem içerisinde biz de 1 oyun aldık. Azaldıkça ve insanlar daha çok oyun oynadıkça ellerinin yatkınlığı gelişiyor açıkçası, öyle söyleyeyim. Oyunları bitirmeyi daha kolay yapıyorlar çünkü daha çok oyunun içinde oluyorlar. Onlardan 1-2 kişi daha eksilirse kemik bir kadro olacağını düşünüyorum. 

"BURADA KALMAYI HAK ETMİYORSUN"

Biz burada insanlar gitmesin diye, aç kalmayalım diye mücadele ederken  her yerimizi poarçalarken. Dizim hâlâ geçmemişken yüzde 100'ümü vermeye çalışırken, sen bunu söylüyorsan bence burada kalmayı hak etmiyorsun.

"VARINI YOĞUNU PARKURA VERMEYECEĞİNİ İTİRAF ETTİ"

Seda: Ciddi anlamda kemik kadroya çok yakın bir takım var. İki kişi gitse kemik kemik kadrolar yani. Ki gidecek olan Dimitra falan da hani kötü değil. Bu takımın yüzde 90'ı yenmek için çıkıyor. Yüzde onu zaten kendi itiraf etti, varını yoğunu parkura vermeyeceğini. Biz de ona göre davranacağız. Ona göre davranalım yani.

Kyriakos: Bir oyuncu ya da iki oyuncu kaybetseler bile yine de onları yenebiliriz. 

"YAPTIKLARI ZORUMA GİDİYOR"

Büşra: Bir şeyleri yapabilecekken, hani biraz daha yapabilecekken yapmıyorsa o zaman farklı anlıyor musun. O yapabilecekken yapmıyor şu anda. O da benim zoruma gidiyor

Hikmet: Kendi ağzıyla söyledi ki buırada on kişiyiz. Dokuz kişinin hakkını yiyor. Dokuz kişinin emeğine haksızlık yapıyor.