Batuhan Karacakaya kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Batuhan Karacakaya dizileri, filmleri

Batuhan Karacakaya kimdir? Survivor ünlüler takımı yarışmacısı Batuhan Karacakaya ile ilgili pek çok merak ediliyor. 2021 Survivor kadrosunda yer alan oyuncu Batuhan Karacakaya, yarışmanın ilk gününden itibaren sosyal medyada konuşuluyor. Survivor izleyicileri Survivor Batuhan Karacakaya için internette: Survivor Batuhan kim? Survivor Batuhan Karacakaya yaşı kaç? Batuhan Karacakaya nereli, boyu kaç? Batuhan Karacakaya oynadığı diziler ve filmler hangileri? yazıp aratma yapıyor. İşte Batuhan Karacakaya ile ilgili tüm bilinenler...

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 15:41
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 15:49
Batuhan Karacakaya kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Survivor Batuhan Karacakaya dizileri, filmleri

Survivor Batuhan Karacakaya ile ilgili internet üzerinden yapılan aramalar bir hayli arttı. Survivor 2021 yarışmacısı olan ve ünlüler takımında yarışan Survivor Batuhan Karacakaya, yarışmanın iddialı ve dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Peki Survivor Batuhan Karacakaya kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu kaç, hangi dizi ve filmlerde oynadı? Batuhan Karacakaya kariyeri ve başarıları neler? İşte hepsinin yanıtı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

Aşk-ı Memnu Bülent olarak hayatımıza giren Batuhan Karacakaya, ekranlarda büyümüş bir isim. Survivor Batuhan olarak tekrar karşımıza çıkan Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde doğmuştur. İstanbul'da dünyaya gelen Batuhan Karacakaya 24 yaşındadır. Annesi ev hanımı babası ise mimar olan Batuhan Karacakaya'nın bir de kız kardeşi bulunmaktadır. 11 yaşından bu yana ekranlarda yer alan 2021 Survivor Batuhan Karacakaya, 13 yıldır aktif olarak oyunculuk yapmatadır. Öte yandan Batuhan Karacakaya ile ilgili merak edilenler yalnızca bunlarla sınırlı kalmadı. Peki Batuhan Karacakaya boyu kaç? Batuhan Karacakaya dizileri ve filmleri hangileri? 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR BATUHAN KARACAKAYA HANGİ DİZİLERDE VE FİLMLERDE OYNADI?

Oynadığı dizilerle tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim haline gelen Batuhan Karacakaya, Survivor parkurlarında da fırtına gibi esiyor. Batuhan Karacakaya'nın oynadığı diziler ve oynadığı filmle de merak ediliyor. Peki herkesin Aşk-ı Memnu dizisiyle tanıdığı Survivor Batuhan Karacakaya başka hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Batuhan Karacakaya 2004 yılında Büyük Buluşma dizinde Tunç karakterine, 2005 yılında Beşinci Boyut dizisinde Arif-Emre karakterine, 2007 yılında da Bıçak Sırtı dizisinde Murat Ertuğrul karakterine hayat vermiştir. Batuhan Karacakaya, 2016 yılında ise Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olup Dündar’ı canlandırmıştır. Diriliş Ertuğrul’daki performansıyla da dikkatleri üzerine toplayan Batuhan Karacakaya, başarısını bir üst basamağa taşımayı bilmiştir. 

2010 yılında iki sinema filminde birden yer alan Survivor Batuhan, Bekle Beni ve Dersimiz Atatürk filmlerinde oynamıştır. Batuhan Karacakaya 2011 yılında Aşk Tesadüfleri Sever, 2012 yılında ise ‘Uzun Hikaye’ filminde oynamıştır.  Survivor Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde ise Ertuğrul Bey’in kardeşi olan Dündar’ı canlandırmıştır.
 
SURVIVOR BATUHAN KARACAKAYA İNSTAGRAM HESABI

Fiziği ve dış görünüşüyle dikkat çeken genç yarışmacı Survivor Batuhan Karacakaya'nın instagram hesabı da merak edilmektedir. Batuhan Karacakaya'nın instagram hesabı: 'karacakayaaa'dır. 250 bine yakın takipçisi bulunan Batuhan'ın paylaşımları da dikkat çekiyor. Survivor Batuhan, çocukluğundan bu yana yüzdüğünü ve sonrasında fitness ile ilgilendiğini belirtmiştir. Fiziğini de buna borçlu olduğunu söyleyen Batuhan Karacakaya'nın boyu da dikkat çekmektedir. Batuhan Karacakaya boyu 1.82’dir. Batuhan Karacakaya’nın kilosu ise 75’tir.