Yayınlanma Tarihi: 04.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 04.03.2019

Atakan'dan Bora'ya sert yanıt: İftiraya uğrayan benim

Survivor Türkiye Yunanistan on sekizinci bölümde gerçekleşen ada konseyinde Atakan, Bora'nın konseydeki sözlerine karşılık verdi. Atakan, iftiraya uğrayanın kendisi olduğunu söyledi ve Bora'dan özür beklediğini ifade etti.Survivor Türkiye Yunanistan 18.bölümde Atakan ve Bora arasında gerginlik yaşandı. Atakan, Bora için "İftiraya uğrayan benim" diyerek ada konseyinde ksıa süreli bir gerginlik yaşandı. Survivor Türkiye Yunanistan'da ada konseyinde eleme potasına giren isimler söz alarak düşüncelerini söylediler. İşte eleme potasına giren yarışmacıların ilk sözleri:
Hakan: Yusuf kimi yazsam diye düşünüyordu. Kimi yazsa haksızlık olacaktı. Gideceğimi çok düşünmüyorum.Saygı duyuyorum. İnşallah herkesin hakkında hayırlısı olur.

Okay: Survivor yıllardır benim hayalimde zaten. Bu şansı bana verdiğiniz için size çok teşekkür ederim. Kesinlikle şampiyonluk için buraya gelmiştim. Performans olarak 2 dokunulmazlıkta 1’er oyun kaybettim. Oyun kaybettim. Öğretmenim. Umarım kızımja iyi baba olabiliyorumdur burada. Sevenlerimin desteğini bekliyorum.

Ecem: Burada bu kadar erken olmak istemezdim. Maalesef bir sakatlık yaşadım ve çok erken oldu benim için. O yüzden böyle karar verdikleri için saygı duyuyorum onlara. Sonuçta burada herkes takımı düşünüyor. Saygı duyuyorum.