Anıl Berk Baki kimdir? Survivor All Star’da olması ihtimal olan Anıl Berk Baki’ye dair bilgiler

Anıl Berk Baki kimdir merak ediliyor. Survivor Panorama Hafta Sonu programına katılan Acun Ilıcalı, canlı yayında Survivor All Star’da olabilecek isimleri açıkladı. Bu isimlerden biri olan Survivor Anıl Berk hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Anıl Berk kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2021 19:26
Değiştirme Tarihi: 25.04.2021 19:26
Anıl Berk Baki kimdir? Survivor All Star’da olması ihtimal olan Anıl Berk Baki’ye dair bilgiler

Survivor Anıl Berk Baki, günün merak edilen isimlerinden. Acun Ilıcalı, Survivor Panorama Hafta Sonu programına konuk olarak katıldı ve Survivor All Star’da olabilecek isimleri açıkladı. 2018’de Survivor’da Gönüllüler takımında yer alan Anıl Berk Baki de bu isimlerde biri olunca internette araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Anıl Berk Baki hakkındaki bilgiler…

SURVİVOR ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

Survivor Anıl Berk Baki, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki, yelken sporu ile ilgilenmekte ve aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre Amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Anıl Berk Baki hayvanlara da düşkün biri.

Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzonludur .