Yayınlanma Tarihi: 01.04.2015 | Değiştirme Tarihi: 02.04.2015

Almeda'dan zehir zemberek açıklamalar!

Ahmet Dursun'un adadan gidişi senin grubunu ne yönde etkiledi? Ahmet Dursun'un sağlık durumu ve adadan gitmesi Almeda, Merve Aydın ve Anıl Tetik'in grubunu bozduğunu iddia etti. Bu dörtlünün çok iyi anlaştıklarını ve Ahmet Dursun'un kendilerine destek verdiğini söyledi. Merve Aydın ve Serenay Aktaş arasındaki ilişkiyi nasıl yorumluyorsun? Almeda, Merve ve Serenay arasındaki sorunların geçen seneden geldiğini ve Serenay'ın çocukça davrandığını ve hala devam ettiğini, "intikam" peşinde olduğunu ve plan yaptığını iddia etti. "Merve Oflaz kendini benimle kıyaslamaktan vaz geçsin!" Almeda, Merve Oflaz'ın kazandığı oyun olmadığını kendisinin üstte olduğunu ve Merve Oflaz'ın konuşmaması gerektiğini söyledi. "Hakan'dan lider değil hiçbir şey olmaz!" Almeda sorulan soru üzerine, Hakan'ın kendi grubuna liderlik etmesini sonra kendi grubuna yönlenmesini ancak sadece rüyasında görür şeklinde yaptığı açıklamalarla çok şaşırttı! "Berna insanları kandırmayı biliyor" Almeda, Berna'yı çözdüğünü, plancı olduğunu ve kandırmasına izin verdiğini iddia etti. "Serenay birinci olmayı hak etmiyor" Almeda, Survivor All Star Sms oylamasında birinci olan Serenay Aktaş'ın rolünü çok iyi oynadığını ve insanların ekranda bunu görememeleri onun oylarını arttırdığını ve hak etmediğini iddia etti.Ahmet Dursun'un adadan gidişi senin grubunu ne yönde etkiledi?

Ahmet Dursun'un sağlık durumu ve adadan gitmesi Almeda, Merve Aydın ve Anıl Tetik'in grubunu bozduğunu iddia etti. Bu dörtlünün çok iyi anlaştıklarını ve Ahmet Dursun'un kendilerine destek verdiğini söyledi.

Merve Aydın ve Serenay Aktaş arasındaki ilişkiyi nasıl yorumluyorsun?

Almeda, Merve ve Serenay arasındaki sorunların geçen seneden geldiğini ve Serenay'ın çocukça davrandığını ve hala devam ettiğini, "intikam" peşinde olduğunu ve plan yaptığını iddia etti.

"Merve Oflaz kendini benimle kıyaslamaktan vaz geçsin!"

Almeda, Merve Oflaz'ın kazandığı oyun olmadığını kendisinin üstte olduğunu ve Merve Oflaz'ın konuşmaması gerektiğini söyledi.

"Hakan'dan lider değil hiçbir şey olmaz!"

Almeda sorulan soru üzerine, Hakan'ın kendi grubuna liderlik etmesini sonra kendi grubuna yönlenmesini ancak sadece rüyasında görür şeklinde yaptığı açıklamalarla çok şaşırttı!

"Berna insanları kandırmayı biliyor"

Almeda, Berna'yı çözdüğünü, plancı olduğunu ve kandırmasına izin verdiğini iddia etti.

"Serenay birinci olmayı hak etmiyor"

Almeda, Survivor All Star Sms oylamasında birinci olan Serenay Aktaş'ın rolünü çok iyi oynadığını ve insanların ekranda bunu görememeleri onun oylarını arttırdığını ve hak etmediğini iddia etti.