Yayınlanma Tarihi: 25.03.2015 | Değiştirme Tarihi: 20.03.2015

Ahmet Dursun'dan çok konuşulacak itiraflar!

Yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle Survivor All Star'a veda etmek zorunda kalan Ahmet Dursun, adaya veda ettikten sonra ilk olarak Acunn.com'un sorularını cevapladı. "Ben çok acıkıyorum" Geçen sezon katıldığı Survivor ile bu sezonu kıyaslayan Ahmet Dursun açlık konusunda çektiği sıkıntıları dile getirdi. "Oyunlarda oynayamadım" "Yaşadığım sakatlıklardan dolayı oyunlarda pek varlık gösteremedim fakat adada kalmış olsaydım..." "Serenay'ın birinci çıkması bizim için iyi değil" SMS oylamasında birinci çıkan Serenay'ın kendi grubundan bir ismi adadan gönderme adayı yapacağını belirten Ahmet Dursun, bu konudaki kaygısını dile getirdi. "Hakan samimiyetsiz" Ahmet Dursun, ünlüler adasında en fazla fikir ayrılığı yaşadığı isim olan Hakan hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.Yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle Survivor All Star'a veda etmek zorunda kalan Ahmet Dursun, adaya veda ettikten sonra ilk olarak Acunn.com'un sorularını cevapladı.

"Ben çok acıkıyorum"

Geçen sezon katıldığı Survivor ile bu sezonu kıyaslayan Ahmet Dursun açlık konusunda çektiği sıkıntıları dile getirdi.

"Oyunlarda oynayamadım"

"Yaşadığım sakatlıklardan dolayı oyunlarda pek varlık gösteremedim fakat adada kalmış olsaydım..."

"Serenay'ın birinci çıkması bizim için iyi değil"

SMS oylamasında birinci çıkan Serenay'ın kendi grubundan bir ismi adadan gönderme adayı yapacağını belirten Ahmet Dursun, bu konudaki kaygısını dile getirdi.

"Hakan samimiyetsiz"

Ahmet Dursun, ünlüler adasında en fazla fikir ayrılığı yaşadığı isim olan Hakan hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.