Yayınlanma Tarihi: 30.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.05.2019

Adem’den şaşırtan itiraf: “Bu adamlar çok hazır, bu adamları biz yenemeyiz”

Dominik'e yeniden giden Adem Kılıççı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Parkura ilk çıktıkları an büyük bir heyecan yaşadıklarını ifade eden Adem, 2019 yarışmacılarına karşı galip gelemeyeceklerini düşündüğünü belirtti.Adem'in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Parkuru gördüğüm an, sanki kendimi burada bir yarışmacı gibi hissettim. Bir an insan motive oluyor, kazanmalısın. Yani buraya tatil gibi geldik, yiyoruz içiyoruz; karşımızdaki rakiplerimize saygı duyuyoruz. Onlar ödüle daha muhtaçlar. Kazandıkları için üzülmedim ama güzel bir mücadele oldu. Survivor uzun bir maraton, sadece biz onların bu maratonunda 1 hafta yer alacağız, onlara eşlik edeceğiz. 

"BUNUN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLEN BİRİYİM"

İlk başlarken 4-0 geriye düşmemiz bizi bir düşündürdü. Bu adamlar çok hazır, bu adamları biz yenemeyiz. Çünkü 4 aydır buradalar ve her gün oyun oynuyorlar. Bunun ne anlama geldiğnii çok iyi bilen bir yarışmacıyım. Çünkü Survivor'a başladığınız performansınızla 3 ay sonraki performansınız çok farklı oluyor. Parkura çıktığımızda yabancılık çekiyoruz. Çok küçük nüanslarla kaybettik.

"GENELDE DAĞLARA TAŞLARA ATARDI AMA..."

Karşı takım bizden çok daha iyiydi. Özellikle Bora bugün, havuzda da iyiydşi parkurda da iyiydi. Okay iyiydi, Katerina iyiydi. Seda mükemmeldi bugün atışları da çok iyiydi. Seda genelde dağlara taşlara atardı. Bugün hiç kaçırmadan hedefi tam 12'den vurdu.