Yayınlanma Tarihi: 18.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.02.2019

Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara büyük sürpriz

Survivor Türkiye-Yunanistan'da oynanan ödül oyununda iki takımında mücadelesi nefes kesti. Oyunun sonunda bayrak yarışında eşitliğin sağlanması sonrasında Acun Ilıcalı yarışmacıları sevindiren bir karar verdi...

Survivor'ın klasikleşen oyunlarından birinde Türk ve Yunan yarışmacılar karşı karşıya geldi. Ödül, simit ve peynirdi. Acun Ilıcalı 9-9'a kadar gelen mücadele sonrası sürpriz bir karara imza atarak, ödülü bir takıma değil iki takıma verileceğini söyledi. Açıklama sonrası iki takımda da büyük bir sevinç hakimken, yarışmacılara neler hissetikleri sorulduğunda bakın neler söylendi?

SURVIVOR ÖDÜL OYUNU KONUŞMALARI
Acun Ilıcalı: Arkadaşlar mükemmel bir oyun oldu. Her iki takım da her şeyini verdi. İki gündür dokunulmazlık oynuyorsunuz ödülle buluşamıyorsunuz, bugünün kazananı olmasın diyoruz ve ödülü iki takıma da veriyoruz. Gerçekten mükemmel bir mücadeleydi. Bu saatten sonra iki takımın da üzülmemesini istedik. 

Hakan: Doymak için değil, zevkine yemek yiyen bir insandım.

Hikmet: 9-9'a getirdik, simit ve peynir için değerdi. Allah razı olsun, 1 haftadır sudan başka bir şey girmiyordu boğazımıza.

Ria: Tutamıyorum kendimi. Tatmak için sabırsızlanıyorum. Ağzım neredeyse kulaklarıma varacak. İki takımın da bundan yararlanacak olmasından dolayı mutluyum