Yayınlanma Tarihi: 10.02.2021 | Değiştirme Tarihi: 12.02.2021

9 Şubat 2021 Survivor 5. hafta Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması | 9 Şubat Survivor SMS Sıralaması

TV8 ekranlarında izleyici karşına çıkan fenomen yarışma programı Survivor'ın 9 Şubat 2021 Salı günkü bölümünde yarışmadan bir isim elendi. 'Survivor kim elendi?' sorusunun yanıtı, Acun Ilıcalı'nın kritik konseyde açıkladı Survivor SMS sıralaması sonucuna göre belli oldu. 2 eleme adayının ünlüler, 2 eleme adayının da gönüllüler takımınından seçildiği Survivor 9 Şubat son bölümünde bir yarışmacı hayallerine veda etti. Peki Survivor 5. hafta SMS sıralamasında kim gitti? Survivor SMS sıralaması birincileri kimler oldu? İşte 9 Şubat Salı akşamı Survivor SMS sıralaması ve ayrıntıları...Survivor kim elendi, Survivor SMS sıralaması kim kaçıncı oldu soruları, 9 Şubat Survivor yeni bölümüyle birlikte yanıtını buldu. Cumartesi ve pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarının sonucuna göre birer eleme adayının belirlendiği Survivor'da, Acun Ilıcalı dün akşam ünlüler ve gönüllüler takımı SMS birincilerini açıkladı. Acun Ilıcalı'nın SMS açıklamasına göre ünlüler takımında büyük bir sürprize imza atarak birinci olan isim Survivor İlayda Şeker SMS birincisi oldu. Survivor İlayda, diğer eleme adayı olarak takım arkadaşlarından Survivor Öykü Çelik'i seçti. Gönüllüler takımında ise SMS birincisi Survivor Poyraz oldu. Poyraz ise eleme adayı olarak Baran'ın ismini söyledi. 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor SMS sıralaması birinclerinin iki eleme adayı söylemesinin ardından dört eleme adayı da belirlenmiş oldu. Ünlüler takımında Öykü Çelik, Doğan Keser; gönüllüler takımında ise Hanzade ile Baran eleme adaylarıydı. Öncesinde hepsine kısa söz hakkı tanıyan Acun Ilıcalı, tüm Türkiye'nin merakla beklediği açıklamayı yaparak Survivor'dan elenen ismi duyurdu. Acun Ilıcalı, bu dört aday içerisinde Survivor SMS sıralaması sonucuna göre en az oyu alan ismin Survivor Baran olduğunu ifade etti. Survivor Baran Survivor'dan elenen yarışmacı oldu.

SURVİVOR SMS SIRALAMASI | SURVİVOR 9 ŞUBAT SMS SIRALAMASI

Survivor 5. hafta SMS sıralamasında ünlüler takımı birincisi İlayda Şeker olurken, gönüllülerde bu isim geçtiğimiz haftalardaki olduğu gibi Survivor Poyraz olmuştu. Öte yandan SMS sıralamasının geri kalan kısmı da merak edildi. 

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI

1.İlayda Şeker
2.Batuhan Karacakaya
3.İsmail Balaban
4.Öykü Çelik
5.Doğan Keser
6.Barış Özbek
7.Çağrı Atakan
8.Merve Aydin
9.Melis Sezer
10.Sergen 
11.Hayrettin
12.Gonca Kakar 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

1.Yiğit Poyraz
2.Uğurtan Dora
3.Steven
4.Reşat
5.Ayşe
6.Hanzade
7.Aleyna Kalaycıoğlu
8.Yunus Emre
9.Aleyna Çalışkan
10.Baran Köse

Haber ile ilgili metin girin!.