Yayınlanma Tarihi: 10.03.2021 | Değiştirme Tarihi: 10.03.2021

9 Mart 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 9. hafta Exxen oy sıralaması 

Survivor son elenen yarışmacı, dün akşamki kritik ada konseyinde açıklandı. 9 Mart 2021 tarihli Survivor yeni bölümünde iletişim oyunu için mücadele eden yarışmacılar ardından adaya veda ismin belirleneceği konsey için yola çıktı. 2 dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımında toplamda 4 eleme adayından biri yarışmadan elendi. Acun Ilıcalı'nın SMS sıralamasını açıklamasıyla birlikte en az oyu alan isim Survivor'dan gitti. Peki Exxen.com'da da yayınlanan Survivor oy sıralamasına göre en az oyu alan kim oldu? Survivor'da kim elendi? Survivor 9 Mart SMS sıralamasında kim birinci oldu oldu, kim son sırada yer aldı? İşte Survivor 9. hafta SMS sıralaması...Survivor seyircisinin cevabını merak içerisinde beklediği, 'Survivor'da kim elendi, kim adaya veda etti, SMS sıralaması Survivor'da nasıldı?' soruları 9 Mart 2021 Survivor yeni bölümünde karşılığını buldu. TV8 ekranlarında sabırsızlıkla bu ismi öğrenmek isteyen kişiler, internet üzerinden de Survivor'da kim elendi? Survivor SMS sıralaması nasıl gibi soruları arattı. Bunun yanıtını, her zamanki gibi yarışmanın yapımcısı ve aynı zamanda sunucusu Acun Ilıcalı verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk olarak gönüllüler takımındaki 3 eleme adayına söz veren Acun Ilıcalı, ardından 9 Mart 2021 Survivor SMS birincisini açıkladı ve bu yarışmacıdan bir eleme adayı daha söylemesini istedi. Survivor SMS birincisi olan Ayşe, eleme adayı olarak Dora'nın adını verdi ve böylece eleme potasına çıkan 4 yarışmacı Öykü Uysal, Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Dora oldu. Peki Survivor'da kim elendi? İşte yanıtı... 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ | 9 MART 2021

Survivor'da Cumartesi ve pazar günü oynanan dokunulmazlıklardan kaybeden gönüllüler takımından bir isim Survivor 9 Mart 2021 bölümüyle birlikte adaya veda etti. Özellikle iletişim oyununda Çağrı Atakan'ın yaşadığı sinir krizi ve Acun Ilıcalı'nın açıklamalarının damga vurduğu Survivor ada konseyinde bu dört eleme adayı arasından en az oyu alarak Survivor'ın son elenen yarışmacı Survivor Öykü oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

9 MART 2021 SURVİVOR SMS SIRALAMASI  

Haber ile ilgili metin girin!.

1. Ayşe

2. Dora

3. Reşat

4. Aleyna Çalışkan

5. Aleyna Kalaycıoğlu

6. Steven

7. Hanzade

8. Yunus Emre

9. Berkay

10. Öykü Uysal