Yayınlanma Tarihi: 24.03.2021 | Değiştirme Tarihi: 26.03.2021

23 Mart Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 11. hafta Exxen oy sıralaması 

23 Mart 2021 Survivor son bölümünde SMS sıralaması sonuçlarına göre 'Survivor'da kim elendi?' sorusu yanıtını buldu. Exxen'de yayınlanan Survivor oy sıralaması sonuçları öncesinde 'Survivor'da kim SMS birincisi oldu?' Ünlüler ve Gönüllüler SMS birincileri kim? sorusu da cevap bekliyordu. Acun Ilıcalı, birer dokunulmazlık kaybeden takımlardaki SMS birincilerini sırasıyla açıkladı. Survivor'da bu hafta ünlüler takımı SMS birincisi Çağrı Atakan olurken, gönüllüler takımında uzun aradan sonra Poyraz oldu. Bu isimler birer eleme adayı daha söyleyerek eleme potasını oluşturdu ve en az SMS'i alan isim Survivor'a veda etti. Peki 23 Mart 2021 Survivor son bölümünde kim elendi, kim gitti? İşte 23 Mart Survivor SMS sıralaması ve Exxen oy sıralaması sonuçları...Survivor 2021 ünlüler gönüllüler yarışmasında bir yarışmacı daha elendi. Birleşme haftası öncesi son eleme olarak dikkat çeken bu kritik gece öncesi dokunulmazlık oyunları ardından belirlenen eleme adayları ünlüler takımında Gonca Kakar, gönüllüler takımında ise Aleyna Çalışkan ile Hanzade idi. Yarışmacılar, duygu dolu bir iletişim oyunu ardından geldikleri Survivor 23 Mart eleme konseyinde Acun Ilıcalı'nın yapacağı açıklamalara odaklandı. 

Acun Ilıcalı, cumartesi ve pazar günleri yapılan SMS oylama sonuçlarına göre ünlüler SMS birincisinin Çağrı Atakan, gönüllüler SMS birincisinin ise Poyraz olduğunu açıkladı. Ilıcalı kısa birer konuşma gerçekleştirdiği bu yarışmacılardan birer eleme adayı daha söylemelerini istedi. Çağrı, eleme adayı olarak SMS'i güçlü isimlerden olan Batuhan Karacakaya'yı söylerken, Poyraz da bir diğer dikkat çeken yarışmacı olan Ayşe'yi söyledi. 

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ? 23 MART 2021

Survivor'da kim elendi?' Survivor birleşme haftası öncesi cevabı en çok merak edilen soru yanıtını buldu. Acun Ilıcalı, elinde bulundurduğu noter onaylı zarfta, 5 eleme adayı içerisinde en az SMS alan ismin kim olduğunu açıkladı. Öncesinde bir de anons yapan Acun Ilıcalı, oy sıralamasının tamanının Exxen.com'da yer aldığını açıkladı. Survivor 11. hafta SMS sıralamasına Aleyna Çalışkan, Hanzade, Ayşe, Batuhan ve Gonca arasında en az SMS alan isim Gonca oldu. Ünlüler takımı yarışmacısı Gonca, Survivor'a veda eden isim oldu.

SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI | 23 MART 2021

1. Çağrı Atakan
2. İsmail Balaban
3. Batuhan Karacakaya
4. İlayda Şeker
5. Doğan Keser
6. Melis Sezer
7. Sergen
8. Merve Aydın
9. Öykü Çelik
10. Gonca Kakar

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI | 23 MART 2021

1. Poyraz
2. Ayşe
3. Dora
4. Reşat
5. Aleyna Ç.
6. Hanzade
7. Berkay
8. Aleyna K.
9. Steven

Haber ile ilgili metin girin!.