Yayınlanma Tarihi: 21.04.2021 | Değiştirme Tarihi: 21.04.2021

20 Nisan Survivor SMS sıralaması belli oldu | İşte Survivor 15. hafta Exxen oy sıralaması 

Survivor SMS sıralaması, dün akşam izleyiciyle buluşan Survivor son bölümüyle birlikte belli oldu. Ünlüler ya da gönüllüler takımından bir yarışmacının eleneceği Survivor'da, Acun Ilıcalı'nın duyurusuyla birlikte, eleme adayları arasında en az SMS'i alan yarışmacı Survivor'a veda etti. Peki Survivor'da kim elendi? Survivor 20 Nisan 2021 tarihli yeni bölümünde ünlüler SMS birincisi ve gönüllüler SMS birincisi kimler oldu? İşte Exxen.com üzerinde yayınlanan SMS sıralaması sonuçları ve Survivor'a veda eden yarışmacının ismiSurvivor hafta sonu ünlüler ve gönüllüler takımı birer dokunulmazlık oyununu kaybetmişti. Bunun sonucunda birer eleme adayı belirleyen iki takım, Survivor kim elendi? sorusunun yanıtını öğrenmek için 20 Nisan Survivor yeni bölümünde son derece kritik bir ada konseyinde bir araya geldi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Acun Ilıcalı yarışmacılarla uzun bir sohbet gerçekleştirmesinin ardınan Survivor 2020 ünlüler ve gönüllüler SMS birincilerini açıkladı. Survivor'da son SMS birincilerinin açıklanmasıyla sosyal medya kullanıcıları ve yarışmacılar epey şaşkınlık yaşadı. 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? 20 NİSAN 2021

Ünlüler takımında eleme adayı Survivor İlayda Şeker, gönüllüler takımında ise Survivor Dora seçilmişti. Survivor 20 Nisan 2021 yeni bölümünde SMS birincileri ise Sergen ile Steven oldu. Sergen, eleme adayı olarak İsmail'in adını söylerken, Steven da eleme adayı olarak Reşat'ın adını söyledi. Böylece Acun Ilıcalı'nın duyurusunu yapacağı Exxen oy sıralaması öncesi 4 eleme adayı da ortaya çıkmış oldu. Hafta sonu yapılan SMS oylaması sonucunda Survivor'da bu dört aday arasından en az oyu alarak elenen isim Survivor Reşat oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI 20 NİSAN 2021

Exxen.com üzerinde yayınlanan Survivor SMS sıralaması da pek çok TV8 izleyicisi ve Survivor hayranı tarafından merak edildi. Survivor SMS sıralaması ünlüler için şu şekilde: 

1) Sergen

2) İsmail Balaban

3) Batuhan Karacakaya

4) İlayda Şeker

5) Çağrı Atakan

6) Melis Sezer

Haber ile ilgili metin girin!.


SURVIVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 20 NİSAN 2021

1) Steven

2) Poyraz

3) Aleyna Kalaycıoğlu

4) Dora

5) Berkay

6) Reşat

7) Ayşe 

8) Aleyna Çalışkan

Haber ile ilgili metin girin!.