Yayınlanma Tarihi: 03.02.2021 | Değiştirme Tarihi: 05.02.2021

2 Şubat 2021 Survivor 4. hafta Gönüllüler SMS sıralaması | 2 Şubat Survivor SMS Sıralaması 

Survivor kim elendi, kim gitti sorusu, 2 Şubat 2021 tarihinde ekranlara gelen Survivor yeni bölümüyle yanıtını buldu. Survivor'da elenen isim Survivor SMS oylaması ve SMS sıralamasına sonuçlarına göre ortaya çıktı. Böylece Survivor son bölümüyle birlikte bir yarışmacı hayallerine veda etti. Peki Survivor son bölümünde yarışmaya veda eden kim oldu? Survivor gönüllüler SMS sıralaması, SMS Oylaması nasıldı? SMS birincisi ve ikincisi kimler oldu? İşte Survivor 2 Şubat SMS sıralaması tamamı...Survivor 2 Şubat 2021 tarihinde ekranlara gelen son bölümünde TV8 izleyicisi kimin eleneceğini büyüm merak içerisinde bekliyordu. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama ile Survivor'dan giden isim belli oldu. Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımında eleme adayları Survivor Duygu ve Survivor Yiğit Poyraz olmuştu. Tüm takımın halk oylamasına çıktığı gönüllülerde, Acun Ilıcalı'nın verdiği bilgilere göre SMS birincisi olan isim Survivor Poyraz oldu ve elemeden çıktı. SMS Sıralamasında 2. olan isimse Survivor Dora oldu. SMS birincilerinin birer eleme adayı söylediği konseyde bakın başka neler yaşandı? 

Survivor son bölüm konseyinde bir hayli ilginç anlar yaşandı.

POYRAZ VE DORA KİMİ SÖYLEDİ?

Survivor 3 Şubat SMS birincisi olan Survivor Poyraz, eleme adayı olarak Survivor Ayşe'nin ismini söyledi. Survivor Dora'nın söylediği yarışmacı ise gönüllüler takımı kaptanı Survivor Reşat oldu. Böylece 2 Şubat 2021 Survivor Eleme adayları Survivor Duygu, Survivor Ayşe ve Survivor Reşat olarak belirlendi.

Survivor'da elenen isim gönüllüler takımı yarışmacısı Duygu Serap Salman oldu.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor kim elendi sorusunun yanıtı, Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama ile belli oldu. Acun Ilıcalı, SMS oylamasında en az oyu alarak 2 Şubat akşamı adaya veda eden ismin Survivor Duygu Serap Salman olduğunu açıkladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

2 ŞUBAT SURVİVOR 4. HAFTA SMS SIRALAMASI (GÖNÜLLÜLER) 

1.Poyraz

2.Dora

3.Ayşe

4.Aleyna

5.Reşat

6.Hanzade

7.Yunus

8.Duygu

9.Steven

10.Emin

11.Baran