Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 | Değiştirme Tarihi: 17.02.2021

16 Şubat 2021 Survivor 6. hafta Ünlüler SMS sıralaması | 16 Şubat Survivor SMS Sıralaması

Survivor'da kim elendi? Bu soru, çok sayıda TV8 ve Survivor izleyicisi tarafından merak ediliyordu. Ekranların fenomen yarışması Survivor'ın, 16 Şubat 2021 tarihli son bölümünde bir isim yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı'nın SMS sıralaması sonuçlarına göre yaptığı açıklamada bir yarışmacı, Survivor şampiyonu olma hayallerini Dominik'te bırakarak geri dönüş yoluna çıktı. Survivor Doğan ve Survivor Çağrı'nın eleme adayı olduğu yarışmada, son eleme adayını oy birincisi belirledi. Peki Survivor 6. hafta SMS sıralamasında kim gitti? Survivor SMS sıralaması birincileri kimler oldu? İşte 16 Şubat Salı akşamı Survivor SMS sıralaması ve ayrıntıları...Survivor oy sıralaması, Survivor SMS sıralaması, yarışmanın 16 Şubat tarihli yeni bölümü ardından en çok merak edilen konuların başında geliyor. Cumartesi ve pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından belirlenen 2 eleme adayıyla birlikte, son eleme adayının da belirlendiği ada konseyinde, bu üç isim arasından bir yarışmacı elendi. İlk olarak eleme adaylarıyla kısa bir konuşma gerçekleştiren Acun Ilıcalı, ardından Survivor oy birincisini açıkladı. 

Acun Ilıcalı'nın SMS sıralaması açıklamasına göre, Survivor ünlüler takımının oy birincisi Batuhan Karacakaya oldu. Bir hayli duygulanan yarışmacı, uzunca bir konuşma yaptı ve ardından üçüncü ve haftanın son eleme adayının ismini açıkladı. Survivor Batuhan, takım arkadaşlarından Hayrettin'in ismini söyledi. 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor SMS sıralaması birincisi Batuhan'ın isim söylemesiyle birlikte üç eleme adayı da belirlenmiş oldu. Üçüncü ve son elem adayıyla da kısa bir konuşma yapan Acun Ilıcalı, tüm Türkiye'nin merakla beklediği açıklamayı yaparak Survivor'dan elenen ismi duyurdu. Acun Ilıcalı, bu üç gitme adayı içerisinde Survivor SMS sıralaması sonucuna göre en az oyu alan ismin Survivor Hayrettin olduğunu ifade etti. Survivor Hayrettin Survivor'dan elenen yarışmacı oldu.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI | SURVİVOR 16 ŞUBAT OY SIRALAMASI 

1.Batuhan

2.İsmail

3.İlayda

4.Doğan

5.Çağrı

6.Barış

7.Sergen

8.Öykü

9.Merve

10.Melis

11.Hayrettin

12.Gonca


SURVİVOR'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor'da geçtiğimiz hafta oynana dokunulmazlık oyunlarının birini ünlüler diğerini ise gönüllüler takımı kazanmıştı. Böylece SMS birincilerinin de isim söylmesiyle birlikte toplamda 4 eleme adayı belirlenmişti. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftanın SMS sıralamasına göre, adaya veda eden ismin Survivor Baran Köse olduğunu belirtmişti.