Yayınlanma Tarihi: 07.03.2019 | Değiştirme Tarihi: 07.03.2019

Survivor Taksi 2. sezon 5. bölüm | Kaan Güvenilir - Bulut Özdemiroğlu

Eray Akıncı'nın sunduğu Survivor Taksi'nin yeni bölümüne Kaan Güvenilir ile Bulut Özdemiroğlu konuk oldu.Survivor Taksi'nin yeni bölümünde Eray Akıncı'nın konukları geçtiğimiz hafta Survivor Türkiye - Yunanistan'dan elenen Kaan Güvenilir ve 2017 yılında Survivor'da yarışan Bulut Özdemiroğlu'ydu. 

Bulut Özdemiroğlu, "Kaan, Survivor'da daha fazla kalmalıydı. Bir kumpasa denk geldi bence." derken, Kaan da kendisinin elenmemesi gerektiğini söyledi ve "Ada yaşantısına ters kişilikler şu an orada ve Türk takımına zarar veriyorlar. Onlar oradayken benim burada olmam bana açıkçası bu koyuyor. Sonradan gitmem dezavantajım oldu." dedi.

Kaan, Seda'nın en büyük hatasının Hikmet'in yanında kalarak yaptığını söylerken, "Seda onun söylediklerine sessiz kalarak ve onu destekleyerek hata yapıyor. Ben tutuyordum, buradayım şimdi." dedi. Hikmet'le yaşadıkları diyalogu da dile getiren Kaan, "Ben ortada durmayı tercih ettim. Hikmet, oyuna gittiğimizde geçmişle alakalı terbiyesiz ve gereksiz bir cümle kurdu. Ben de hakaret etmedim ama sert bir cümle kurdum. Acun abi hemen müdahale etti. Haksızlığa gelemeyen birisi." ifadelerini kullandı.

Kaan, Sabriye hakkında ise "Sabriye orada inanılmaz kavgalar edecek. Çünkü saf ve temiz bir karakter, karşı takımda ise hiç kimse öyle değil. Ve büyük çatışmalar başlayacak." sözlerini sarf etti.

İlgili Sayfalar: Tüm Bölümler - Survivor Taksi