Yayınlanma Tarihi: 03.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 04.05.2019

Tahminini yaptı! Sabriye'den uzaklaşan Okay adada kime yanaşacak?

Okay'ın Sabriye'nin sırlarını Büşra'ya anlatması, Sabriye'yi fena sinirlendirdi. Okay'la yüzleşen Sabriye, Okay ile büyük bir tartışma yaşadı. Bu durum Survivor Panorama'da masaya yatırıldı. Damla Can, dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.İşte Damla Can'ın açıklamaları

Sabriye'nin söylediği, 'Benim sana verdiğim bir sırrı, gidip sen Büşra'ya söylüyorsun ve ben Büşra'dan duyuyorum bunu.' Burada Okay'ın röportajında da sadece şey var. Sabriye hakkında yorum yapmasından bahsediyor. 'Ben Sabriye için arada kafasının gidip geldiğini söyledim ama o konuyu başka yere getirdi. Bu saatten sonra ben Sabriye'yle ipleri tamamen koparıyorum' dedi.

Yoktan bir şeyi var etmiyor bence Sabriye. Gerçekten ortada bir sırrı varsa, bunu Büşra'ya anlattıysa haklı olan Sabriye. Biz tabii ki bu durumu bilmiyoruz ama önemli olan yer bu saatten sonra nasıl olacakları. Okay'ın da Büşra'nın da birçok kez "Bundan sonra görüşmeyelim, konuşmalayım" dedikten sonra birbirlerine yakınlaştığını gördüm. Ki benim tahminim, bu saatten sonra Okay takım arkadaşlarınını hiçbiriyle anlaşamıyor. Artık bence ya Emre'yle konuşmaya başlayacak, öyle hissediyorum. Ya da Yusuf'a karşı. Takımlar ayrılırken onlarla da tartışması olmuştu. Şimdi iç karışıklık sebebeiyle onlara yakınlaşabilir gibi geliyor.