Survivor Panorana yorumcusu İhsan Tarkan: Yasin'in hakkının yendiğini düşünmüyorum

10 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan, gönüllüler takımından Survivor Yasin hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Tarkan, Survivor Yasin'e: "Survivor Yasin'in hakkının yendiğini düşünmüyorum" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Tarkan, Survivor Yasin için neden böyle söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 18:01
Değiştirme Tarihi: 10.05.2020 19:22

Survivor Panorama yeni bölümde Yasin’in oyundan atılması olayı tartışıldı. Survivor son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında Yasin, Evrim’e bağırmıştı. Bunun üzerine de daha önce uyarılmasına rağmen bunu yapan Yasin, Acun Ilıcalı tarafından oyundan atıldı. Survivor Panorama’da İhsan Tarkan, Yasin’in yaptığının kesin olarak yanlış olduğunu belirtti. Daha sonra ise sosyal medyada Yasin’in hakkının yendiğinin söylendiğini açıkladı. İhsan Tarkan “Yasin zaten daha önce uyarılmıştı bu konuda. Bunu herhangi bir başka erkek yarışmacı yapmış olsa idi uyarı alırdı. Yunus Emre örneğinde olduğu. Bu yüzden Yasin’in hakkının yendiğini düşünmüyorum” dedi.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR 2020’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüleri yine farklı engeller ile dolu parkurun sonunda bir puzzle ve 3 atış bekliyordu. Kural hataların ve itirazların yer aldığı ödül oyununda tansiyonun hem takım içinde hem de iki takım arasında epey yükseldi. Oyunda skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden galip çıkan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-8 skorla Survivor'da ödül oyununu kazandı.

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım geceyi orman evinde geçirecek. Akşam yemeğinde ise kocaman bir steak, baharatlı elma dilimli patates, çilekli çikolatalı üç katlı pasta yiyecek. Ayrıca Oral B diş macunu ve diş fırçası kazandılar.