Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan: Yunus Emre takımındaki erkeklerin aldığı puanları katladı

27 Nisan 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan, ünlüler takımından Survivor Yunus Emre hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan, Survivor Yunus Emre için: "Yunus Emre takımındaki erkeklerin aldığı puanları katladı" dedi.  Survivor Panorama yorumcusu İhsan Tarkan neden Survivor Yunus Emre için öyle dedi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 19:02
Değiştirme Tarihi: 27.04.2020 19:21

Survivor 2020 Panorama yeni bölümde Yunus Emre ve Ünlülerin ona dünkü davranışları ele alındı. Survivor son bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynarken Ünlüler takımı, Yunus Emre’nin bench’in modunu düşürdüğünü söylemiş ve tepki göstermişti. Survivor Panorama’da İhsan Tarkan, Ünlüler takımının Yunus Emre’ye ilk geldiği zamana göre davranışlarının değiştiğini söyledi. İhsan Tarkan, bu kadar eleştirilen Yunus Emre’nin bu hafta, Ünlüler takımındaki erkeklerden daha fazla puan kazandırdığını da belirtti.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.