Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu: Nisa'nın şampiyon olmasını istemiyorum

4 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu gönüllüler takımından Survivor Nisa hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Hatipoğlu, Survivor Nisa'nın şampiyon olmasını istemediğini söyledi. Survivor yorumcusu Hatipoğlu, Survivor Nisa için: "Nisa'nın şampiyon olmasını istemiyorum" dedi. Survivor yorumcusu Hatipoğlu neden öyle söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 17:17
Değiştirme Tarihi: 04.05.2020 18:24

Survivor Panorama'nın yeni bölümünde Gönüllüler takımından Nisa'nın ada konseyinde suskunluğu incelendi. Survivor 2020'de Cumartesi günü Nisa, dokunulmazlık oyununda oynamak istememiş ve oyundan çekilmişti. Daha sonra ada konseyinde kendisine söz verilmiş ama Nisa yaklaşık 1-2 dakika boyunca sessiz kalmış ve sonrasında "Tüm takımdan ve sizden özür diliyorum" demişti. Survivor Panorama yorumcu Hakan Hatipoğlu, Nisa'nın bu davranışlarından yorulduğunu ve artık onun şampiyon olmasını istemediğini söyledi. Hakan Hatipoğlu, Survivor'da şampiyon olacak yarışmacının daha güçlü, daha az kaprisli olmalı ve izleyiciye güzel şeyler vermesi gerektiğini belirtti.

SURVIVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.