Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu: Gizem'i eleyemiyorsan zaten şampiyon olamazsın

27 Nisan 2020 Survivor Panorama programından Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, gönüllüler takımından Survivor Gizem hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, gönüllüler takımıdan Survivor Gizem için: "Gizem'i eleyemiyorsan zaten şampiyon olamazsın" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, peki Survivor Gizem için neden öyle söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 18:25
Değiştirme Tarihi: 27.04.2020 18:40

Survivor Panorama’da tartışılan konulardan biri de yarın yapılacak eleme konseyi üzerine oldu. Survivor 2020’de bu hafta Ünlüler de Gönüllüler de dokunulmazlık oyununu kaybetti. Bunun sonucunda iki takım için SMS oylaması ayrı ayrı yapıldı. Ve iki takımdan eleme adayı olarak Yunus Emre ile Gizem çıktı. Panorama’da ilk olarak SMS sıralamasında ilk iki isim kim olabilir değerlendirildi. Bu haftanın SMS oylamasında hangi yarışmacının sürpriz yapabileceği üzerine fikir beyan edildi. Devamında ise Ünlüler ile Gönüllüler takımı, konseyde eleme adayları karşısına çıkarabilecekleri aday olasılıkları konuşuldu. Dikkat çeken ise Hakan Hatipoğlu’nun Yunus Emre’nin şampiyon olmak istiyorsa bu hafta Gizem’i elemesi gerektiğini söylemesi idi.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.