Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin'den Ardahan'a sakatlık cevabı: Bu kadar şikayetçi olmalarını anlamıyorum

4 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin, gönüllüler takımından Survivor Ardahan hakkınd konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin, Survivor Ardahan'a: "Bu kadar şikayetçi olmalarını anlamıyorum" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin, Survivor Ardahan'a neden böyle söyledi? İşte o anlar..

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 17:38
Değiştirme Tarihi: 04.05.2020 18:36

Survivor Panorama'nın yeni bölümünde Arhadan ile Mert arasındaki sakatlık konusundaki tartışma üzerine konuşuldu. Survivor 2020'nin Cumartesi günü ekrana gelen bölümünde dokunulmazlık oyunu oynanmıştı. Bu oyun sırasında Mert, sakatlığı nedeniyle doktor izini sonrasında oyundan çekilmek zorunda kaldı. Oyun sonrasında seremonide Ardahan, Mert ve Sercan'ın sakatlığını şikayet etmişti. 4 Mayıs Pazartesi Survivor Panorama'da bu konuya dair Bora Edin düşüncelerini dile getirdi. Bora Edin, Ardahan'ın neden şikayet ettiğini anlamıyorum dedi. Çünkü Mert ile Sercan'ın iyi yarışmacılar olduklarını, oynamamaları Gönüllüler takımı lehine olduğunu belirtti.

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.