Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu: Sedan arabadan üstü açık arabaya geçmiş gibi...

11 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu: "Sedan arabadan üstü açık arabaya geçmiş gibi..." dedi. Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu bu sözleri kimin için söyledi? İşte Survivor Panorama programında o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 17:37
Değiştirme Tarihi: 11.05.2020 18:39

Survivor Panorama’da Hakan Hatipoğlu, Ardahan için ilginç bir benzetme yaptı. Survivor son bölümde ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Oyunda üçte üç yapan Ardahan’a ise dokunulmazlık sembolü verildi. 11 Mayıs 2020 Survivor Panorama yeni bölümde Hakan Hatipoğlu, Evrim’in performansı artınca, takımda söz hakkına sahip olunca, bu hafta dokunulmazlığı nedeniyle gücü eline aldığını söyledi. Evrim’e hala güvendiğini söyleyen Hakan Hatipoğlu “Survivor’da herkesi güç elindeyken tanırsın” dedi. Daha sonra konu Ardahan’ın sembolü kazanmasına gelince Hakan Hatipoğlu, hareketleri için “Sedan arabadan üstü açık arabaya geçmiş gibi” sözleri ile yorumladı.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.