Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu: Evlilikler bu yüzden bitiyor

11 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu: "Evlilikler bu yüzden bitiyor" diyerek 2 yarışmacı üstünden örnek verdi. Survivor Panorama yorumcusu Hatipoğlu, 2 Survivor yarışmacısından kimleri kastetti? Survivor Panorama yorumcusu Hatipoğlu, Survivor 2020 yarışmacıları için neler söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 18:44
Değiştirme Tarihi: 11.05.2020 19:22

Survivor Panorama’da Hakan Hatipoğlu Ersin – Mert gerginliğini evliliğe benzetti. Survivor 2020 son bölümde Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucunda Mert, eleme adayı olmuştu. Mert, adını yazan Ersin’i sinsilik yapmakla suçlamıştı. Survivor Panorama yeni bölümde Hakan Hatipoğlu, evliliklerin insanların konuşmamasından kaynaklandığını söyledi. Bunun gibi Ersin ile Mert’in de bu olayı konuşmaları gerektiğini belirtti. Bora Edin de Ünlüler takımının Barış’a yaptıkları gibi Mert’i de karşılarına alıp konuşmaları, hatası neyse söylemeleri lazımdı dedi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.