Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Barış'ı Adem'e benzetti!

11 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, gönüllüler takımından Survivor Barış'ı eski Survivor yarışmacısı Survivor Adem'e benzetti. Survivor Panorama yorumcusu Hatipoğlu, Survivor Barış için neler söyledi? Survivor Panorama yorumcusu Hatipoğlu, Survivor Barış'ı neden Survivor Adem'e benzetti? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 18:09
Değiştirme Tarihi: 11.05.2020 18:48
Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Barış'ı Adem'e benzetti!

Survivor Panorama’da Gönüllüler takımından Barış’ın SMS sırasındaki yeri tartışıldı. Survivor Panorama’da Hakan Hatipoğlu “Barış yerini korur mu ne diyorsunuz? Çünkü son zamanlarda performansı da düşen bir Barış var” dedi ve Barış’ın konsantre eksikliği yaşadığını ekledi. Damla Can, Barış’ın sakatlığı nedeniyle parkurlarda daha demotive olduğunu söylerken Bora Edin ise “Sakatlandığı haftada da ilk ikideydi. Yerini koruyor. Yani onu bayağı destekleyen bir kitlesi var” dedi. Hakan Hatipoğlu, Barış’ın röportajları sırasında elinde Survivor kitabı varmış gibi neyi nasıl söylersem doğru olur yönünü sevdiğini söyledi. Ve bunu 2017’de yarışan Adem’de gördüğünü söyleyerek bu iki yarışmacıyı birbirine benzetti.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.