Survivor Panorama yorumcusu Gökhan Özdemir: Yasin Survivor kurallarını hiçe sayıyor

10 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Gökhan Özdemir, gönüllüler takımından Survivor Yasin hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Özdemir, Survivor Yasin için: "Survivor Yasin Survivor kurallarını hiçe sayıyor" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Özdemir, Survivor Yasin'e neden böyle söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 18:13
Değiştirme Tarihi: 10.05.2020 19:19

Survivor Panorama yeni bölümde Yasin’in oyundan atılmasına dair bir farklı yorum da Gökhan Özdemir’den geldi. Survivor Yasin, dün oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında puzzle hakkında ipucu vermeyen Evrim’e bağırmıştı. Bu yüzden de oyundan atılmıştı. Survivor Panorama yorumcusu Gökhan Özdemir, Yasin’in Survivor kurallarını hiç saydığını belirtti. Yasin’in hakkının yenildiğine inanmadığını söyleyen ve oyundan atılmasını doğru bulan Gökhan Özdemir, daha önce uyarı aldığı bir hareketi yenileyen Yasin’in neyini koruduklarını anlamadığını da belirtti.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR 2020’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüleri yine farklı engeller ile dolu parkurun sonunda bir puzzle ve 3 atış bekliyordu. Kural hataların ve itirazların yer aldığı ödül oyununda tansiyonun hem takım içinde hem de iki takım arasında epey yükseldi. Oyunda skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden galip çıkan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-8 skorla Survivor'da ödül oyununu kazandı.

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım geceyi orman evinde geçirecek. Akşam yemeğinde ise kocaman bir steak, baharatlı elma dilimli patates, çilekli çikolatalı üç katlı pasta yiyecek. Ayrıca Oral B diş macunu ve diş fırçası kazandılar.