Survivor Panorama yorumcusu Gökhan Özdemir'den Evrim ve Yasin için flaş sözler!

12 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Gökhan Özdemir gönüllüler takımından Survivor Evrim ve Survivor Yasin hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Özdemir, Survivor Evrim ve Survivor Yasin'le ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Survivor Panorama yorumcusu Özdemir, Survivor Evrim ve Survivor Yasin'le alakalı neler söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 17:54
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 18:16

Survivor Panorama yeni bölümde Berkan – Evrim tartışmasını Gökhan Özdemir de yorumladı. Survivor son bölümde Gönüllülerden Evrim ile Berkan, ada konseyinde birbirlerini suçlamış ve tartışmışlardı. İkili arasındaki tartışma kampta da devam etmişti. 12 Mayıs Salı Survivor Panorama’da Hakan Hatipoğlu, “Ne oldu da birbirlerine yılan diyen, bağıran, çağıran Yasin ile Evrim, bir koalisyon içinde girdiler? dedi. Melisa Emirbayer “Yasin’in benim adımı yazan demesinin altında da bir şey vardı” dedi. Ve Melisa Emirbayer, Yasin’in bu stratejisini bozan Berkan’a bu yüzden saldırdığını söyledi. Gökhan Özdemir, Yasin’in o gün “Oyundan atıldım, akşama konsey var ve yenildik. Konseyde de Acun abi yine benle ilgili konuşacak, beni uyaracak. Ben azından bir şeyler yapayım ki önüne geçsin ve az konuşulsun” demiş olabilir dedi.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020'de her hafta Pazartesi günleri takımlar büyük ödül için karşı karşıya geliyor. Birleşme partisi sonrasında yapılan büyük ödül oyununda verilen ödüldeki çıta her hafta bir kat daha yukarıya çıkarılıyor. Daha önce bir kez oynadıkları parkurda bir kez daha karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir mücadele sergiledi. İki takımın yarışmacıları da büyük ödülü kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bu yüzden skorda dengeki iki takım arasında gitti geldi. Skor 9-8 Gönüllüler önde iken Barış ile Sercan karşılaştı. Sercan'ın kazanması ile skor 9-9 oldu. Böylece ödül oyunu kazananı belirlemek için bayrak yarışına gidildi.

Survivor'da ödül oyunu için bayrak yarışına takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Elif ve Sercan, Gönüllülerden Nisa ve Berkan, ödül oyununda bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımı, parkuru önce tamamladılar fakat Berkan, atışlarda çok iyi performans sergiledi. Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.