Survivor Panorama yorumcusu Damla Can: Bugün özür diliyor ama yarın yapacağının ben garantisini vereyim

Survivor Panorama yorumcusu Damla Can gönüllüler takımından Survivor Nisa hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Damla Can, Surivivor Nisa için: "Bugün özür diliyor ama yarın yapacağının ben garantisini vereyim" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Damla Can gönüllüler takımı hakkında neler söyledi? 

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 17:24
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 18:08

Survivor Panorama yeni bölümde Gönüllülerden Nisa'nın özür dilediği açıklama tartışıldı. Survivor 2020'de Gönüllülerden Nisa, ödül oyununa katılmamış ve takımını yalnız bırakmıştı. Survivor son bölümde ise Nisa oyuna gidemediği için takımdan, arkadaşlarından, kendisine destek verenlerden özür dilediğini açıkladı. Survivor'ın çok zor olduğunu söyleyen Nisa, kendisine ne olduğunu anlamadığını ve yaşının küçük olması ile duygusal olması nedeniyle zorlandığını söyledi.

Survivor Panorama yorumcusu Damla Can, Nisa'nın özrünün çok güzel bir şey olduğunu ve Survivor'ı çok güzel özetlediğini söyledi. Damla Can "Ne yazık ki aynı şeyi söyleyeceğim, Nisa kendisine yaptığı bu kötülüğü başka hiç kimseye yapamazdı Survivor'da." dedi. Damla Can, Nisa'nın bu özür dilemesinin üçüncü olduğunu, daha önce üç kere oyuna bu şekilde katılmadığını ve bunların seyirciyi yorduğunu söyledi. Son olarak Damla Can "Nisa'yı çok seviyorum fakat üzülerek söylüyorum özrünü dilemesi güzel ama bir daha olmayacağının garantisini ben veremem" dedi.