Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin: Nisa'nın psikolojisi iyi değil

27 Nisan 2020 Survivor Panorama programından Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin, gönüllüler takımından Survivor Nisa hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Edin, Survivor Nisa'nın psikolojisinin iyi olmadığını söyeldi. Survivor Panorama yorumcusu Edin: "Nisa'nın psikolojisi iyi değil" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin neden Survivor Nisa hakkında böyle söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2020 18:01
Değiştirme Tarihi: 27.04.2020 18:28

Survivor Panorama’nın yeni bölümünde Gönüllüler takımından Nisa’nın tavırları tartışıldı. Survivor’ın başarılı yarışmacılarından biri olan Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz haftalarda oynanan voleybol maçında isteksiz tavırları ve sebep göstermeksizin oynamak istememesi nedeniyle eleştirilmişti. Survivor 2020’nin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümüne ait tanıtımında Nisa’nın buna benzer davranışları, Acun Ilıcalı’nın sözleri sonrasında “Acaba çekiliyor mu? denmişti. Programda Nisa ile birlikte takımın ona davranışları, Cemal Can’ın Nisa’yı teselli etmesi üzerine görüşler bildirildi.

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden ada konseyinde Gönüllüler takımı, bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Ada konseyinde bu akşam da Gönüllüler için SMS oylaması yapıldı. Gönüllüler takımında ismi yazılanlar; Yasin, Barış, Gizem oldu. Bu isimler arasında en çok yazılan kişi ise Gizem oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de 26 Nisan Pazar günü kritik bir dokunulmazlık oyunu oynadı. Ünlüler takımından sakatlığı devam eden Sercan’ın oyunda yer alamayacağı açıklandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler, bu oyunu da kazanarak rakibini iyice zor duruma sokmak istiyordu. Ünlüler ise dokunulmazlığı kazanarak yeniden ivme kazanmak, durumu eşitleme için parkura çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip gelen ise 10-8 skorla Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde yapılan oylama sonucu belli oldu. Son yılların en ilginç oylaması Ünlüler takımı tarafından yapıldı. Ünlüler takımında kutudan çıkan isimler; Elif, Sercan, Aycan, Emre, Aşkım oldu. Neredeyse herkesin birbirini yazdığı ada konseyinde Ünlüler takımından Yunus Emre, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu için takımlardan üçer kişi parkura çıktı. İki kişi tarafından yürütülen el arabası üzerine oturmuş 3. kişi ise iki elindeki ve kucağındaki küpü düşürmeden taşımaya çalıştı. Yolda topladıkları 3 adet küpü, parkurun sonunda gösterilen yere astılar. Son olarak kum torbaları ile bu asılan küpler devrilmeye çalıştılar. Gönüllüler oyuna çok iyi başladı ve skoru 7-0'a kadar getirdiler. Buradan sonra Ünlüler yavaş yavaş arayı kapatmaya başladı. Sercan'ın sakatlanması ile Gönüllüler skoru 9-6 yaptılar fakat Ünlüler iki oyunu alarak 9-8'e taşımayı başardılar. Nefes kesen mücadelede 10-8 skorla dokunulmazlık oyununu, dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.