Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin'den Berkan'ı eleştiren Evrim'e: Kusura bakmasın birebir kendini anlattı

11 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Survivor Panorama yorumcusu Bora Edin, gönüllüler takımından Survivor Berkan'ı eleştiren Survivor Evrim hakkında konuştu. Survivor Panorama yorumcusu Edin, Survivor Evrim'e: "Kusura bakmasın birebir kendini anlattı" dedi. Survivor Panorama yorumcusu Edin gönüllüler takımı için neler söyledi? İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 11.05.2020 17:19
Değiştirme Tarihi: 11.05.2020 18:25

Survivor Panorama yeni bölümde son ada konseyinde yaşananlar değerlendirildi. Survivor 2020 son bölümde Gönüllüler takımında Evrim ile Berkan’ın tartışması devam etmiş, Nisa’da buna katılmıştı. Survivor Panorama yeni bölümde Bora Edin, Evrim’in Berkan için söyledikleri için “Birebir kendini anlattı” şeklinde yorumladı. Bora Edin, Yasin’in yaptıkları karşısında Evrim’in işine gelmediği için bir şey demediğini söyledi. Bunun sebebinin de Berkan’ın taraf olmadığını, Berkan’ın yanında kimsenin olmadığına bağladı. Bora Edin “Gitme korkusu işte insana bunları yaptırıyor” dedi.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.