Survivor Panorama programında Acun Ilıcalı eleme adayı sayısının azalacağını açıkladı

4 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Dominik'ten Acun Ilıcalı bağlandı. Acun Ilıcalı, konsey toplantısında eleme adayı sayısının azalacağını açıkladı. Eleme adayı sayısı nasıl açıklanacak ve yeni sistem nasıl olacak? İşte Acun Ilıcalı'nın o açıklamaları...

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 17:50
Değiştirme Tarihi: 04.05.2020 19:20

Survivor Panorama yeni bölümde canlı yayına bağlanan Acun Ilıcalı, eleme adayı sayısının azalacağını açıkladı. Survivor Panorama yorumcusu Hakan Hatipoğlu, yarışmacı sayısı azalması ile sonrasında neredeyse tüm takımın tamamı eleme adayı oluyor dedi. Survivor 2020'de takımlarda yedişer kişi kaldı. Dokunulmazlığı kaybeden takım, 3 eleme adayı çıkarıyor. Acun Ilıcalı, bu soru üzerine eleme adayı sayısının azalacağı bilgisini verdi. Aday sayısının çok olmasının avantajının da çok süpriz bir kişinin elenmesinin önüne geçilmesi olarak açıkladı. Acun Ilıcalı "Benim seyircimin dördüncülüğe taşıdığı adamın elenmemesi lazım" dedi. Acun Ilıcalı, son olarak eleme sayısının iki haftaya kadar düşürüleceğini söyledi.

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.