Survivor Panorama programında Acun Ilıcalı açıkladı: SMS sıralamasında sürpriz var

4 Mayıs 2020 Survivor Panorama programında Dominik'ten Acun Ilıcalı bağlandı ve ünlüler takımı ile gönüllüler takımı hakkında önemli açıklamada bulundu. Acun Ilıcalı, SMS sıralamalarında sürprizin olduğunu söyledi. Acun Ilıcalı: "SMS sıralamasında sürpriz var" dedi. İşte o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 17:47
Değiştirme Tarihi: 04.05.2020 19:06

Acun Ilıcalı, Salı günü ekrana gelecek ada konseyinde SMS sıralamasında bir süpriz olduğunu açıkladı. 4 Mayıs Pazartesi günü Survivor Panorama canlı yayınına bağlayan Acun Ilıcalı, "Gerçek bir tüyo istiyor musunuz?" diyerek eleme konseyinde bir oylama süprizi yaşanacağını söyledi. Survivor 2020'de bu hafta Ünlüler ve Gönüllüler birer eleme adayı çıkarmak zorunda kalmıştı. Takımlar, SMS sıralamasında karşı takımdan daha düşük olmayacak adayları, eleme potasına gönderip takımlarından yarışmacı eksilmesini önlemeye çalışıyorlar. Fakat Acun Ilıcalı'nın SMS sıralamasında süpriz var açıklaması ile Salı günü yapılacak konsey daha çok merak edilmeye başlandı.

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.