Survivor Panorama'da Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı: Evin içinde lunapark var

26 Nisan 2020 Survivor Panorama programına Dominik'ten Acun Ilıcalı bağlandı. Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de ünlüler takımı ve gönüllüler takımı için önemli açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de yeni bir ödülden bahsetti. Acun Ilıcalı yeni ev ödülü için "Evin içinde lunapark var" dedi. Acun Ilıcalı'nın işte yeni büyük ödülü açıkladığı o anlar...

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2020 20:43
Değiştirme Tarihi: 26.04.2020 20:58

Survivor Panorama yeni bölümde canlı yayına bağlanan Acun Ilıcalı önemli açıklamalar yaptı. İlk olarak Instagram hesabından canlı yayın yapan ve Survivor izleyicileri ile buluşan Acun Ilıcalı, gelen sorulara kısmi olarak cevap verdi. Sonrasında Survivor Panorama programına bağlanan Acun Ilıcalı, buradan da merak edilen sorulara cevap verdi. Survivor 2020'de dokunulmazlık ve ödül oyunlarında yarışmacıların farklı reaksiyon gösterdiğini, bunun sebebinin bazı yarışmacıların elenmeyeceğine inandığı için olduğunu söyledi. Bu farktan bahsederken Acun Ilıcalı, Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüleri bekleyen yeni ödüle dair detayları da açıkladı. Geçen hafta yapılan ödül oyununu Ünlüler kazanmış ve Dominik'in en güzel evlerinden birinde rüya gibi bir gece geçirmişlerdi. Bu oyun sırasında Gönüllülerden Barış ile Yasin arasında sezonun en büyük kavgası olmuştu.

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, verilecek büyük ödülün motivasyonuyla parkura çıktı. Zorlu parkurda birçok engeli aşmak zorunda kalan yarışmacılar, aynı zamanda isabetli atış yaparak rakibini de yenmesi gerekiyordu. Ünlüler takımından Sercan ile Ezgi, sakatlıkları nedeniyle ödül oyununda yer alamadı. Heyecanın ile tansiyonun da çok yükseldiği oyunda istenmeyen olaylar da meydana geldi. Kıyasıya geçen mücadele sonunda Survivor’da ödül oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da dün verilen ödül, bu sezonun şu anına kadar verilen en büyük ödülü olarak geçiyor. Dünyaca ünlü bir sanatçının muhteşem malikanesinde güzel bir gün ve gece geçirecek olan takımı, aynı zamanda anneleri tarafından seçilen yemekler bekliyor olacak. Kazanan takım, sabah ise çok güzel bir kahvaltı ile güne başlayacak.