Survivor Meryem'den Nisa için sert sözler: Ben tepki gösterirdim

1 Mayıs 2020 Survivor Panorama canlı yayınına Dominik'ten gönüllüler takımınan elenen Survivor Meryem ve Survivor Gizem katıldı. Survivor Meryem, gönüllüler takımından Nisa için sert sözlerde bulundu. Survivor Meryem, Survivor Nisa için:"Ben tepki gösterirdim" dedi. Survivor Meryem, Survivor Nisa'ya neden sert tepki gösterdi? İşte Survivor Meryem'in Survivor Nisa'ya tepkisi...

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 17:39
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 18:46

Survivor Panorama yeni bölüme Dominik'ten katılan Meryem Kasap, Nisa için çok sert açıklamalar yaptı. Survivor'da geçen hafta Nisa, isteksiz tavırları ile herkesten tepki almıştı. Sakatlığı nedeniyle geçen ay Survivor'a veda eden ve salgın nedeniyle Dominik'te kalan Meryem, Survivor 2020'de yarışıyor olması halinde Nisa'ya tepki göstereceğini söyledi.

SURVVIVOR MERYEM KASAP KİMDİR?

Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992'de Trabzon'da doğdu. Üç çocuklu ailenin en küçüğü olan Survivor Meryem, ilkokul yılların tiyatro ile ilgilenmiş. Lise yıllarında ise sporla tanışmış. 2 yıl kadar hentbol oynadıktan sonra bireysel spor yapma kararı alarak atletizme yönelmiş. İlk olarak sırıkla yüksek atlama branşı ile başlamış. 2-3 yıl kadar devam ettirdiği yüksek atlamayı sakatlığı nedeniyle bırakmak zorunda kalmış ve 400 metre branşına geçmiş.

Survivor Meryem Kasap, spor hayatı ile birlikte eğitimine devam edip Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu kazanmış. Eğitim ile spor devam ettirdiği bu yıllarda 400 metre branşında bir yılda Türkiye Şampiyonu olmuş ve milli takıma seçilmiş. Başarıları daha sonra yurtdışı şampiyonlarda devam ettirmeyi başarmış. Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası, Akdeniz Şampiyonasında madalya kazanmış.

12 yıllık spor hayatının 8 yılı milli takım sporcusu olan geçen Meryem Kasap, şu sıralar fitness eğitmenliği, kişisel antrenörlük yapıyor.

SURVIVOR’DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Survivor’da hafta Cuma günü erzak oyunu ile başlıyor. Bir haftalık erzak paketini kazanmak, Survivor 2020 yarışmacıları için büyük önem taşıyor. Açlıkla mücadelede kendilerine yardımcı olacak erzak paketini kazanmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler, geçen haftada da zor bir rekabete girdiler. Sonunda ise kazanan takım Gönüllüler oldu.

Survivor 2020’de Cumartesi günü haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Geçen hafta dokunulmazlık oyununun ilkini Gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için akşam ada konseyinde SMS oylaması yapıldı. Aralarında yaptıkları oylama ile Yunus Emre’yi eleme adayı olarak gösterdiler.

Pazar günü ise Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyunu için karşılaşıyor. Bu sefer dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu. Gönüllüler, dokunulmazlığı kaybedince ada konseyinde yaptıkları oylama sonucunda Gizem’i eleme adayı olarak gösterdiler.

Pazartesi günü ise Survivor 2020’de çok bir ödülü olan bir oyun oynanıyor. Birleşme partisi sonrasında verilen büyük ödülün ikincisinde kazanan takım; muhteşem bir malikanede bir gece geçirdiler. İçine kurulan lunaparkta sınırsız olarak eğlendiler. Akşam yemeğinde ise muhteşem bir kuzu çevirme bekliyordu. Sabahında ise güzel bir kahvaltı ile güne başladılar. Bu ödülü kazanan takım ise Gönüllüler oldu.

Salı günleri Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de iletişim oyunu oynanıyor. Yarışmacılar, uzun zamandır seslerini duymadıkları ya da göremedikleri sevdiklerini bir şekilde duyma veya görme fırsatını yakalayabiliyor. Veyahut sevdikleri ile WhatsApp üzerinden sohbet edebiliyor. Geçtiğimiz Salı iletişim oyununu kazanan Gönüllüler takımı, beş arkadaşı ile kurdukları WhatsApp grubu üzerinden sohbet etme imkanı buldu. Salı günü kritik bir eleme konseyi toplanıyor. Burada Cumartesi – Pazar günleri yapılan halk oylaması sonuçları açıklanıyor. Haftanın eleme adayları belirlendikten sonra SMS sıralamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda ediyor. Bu hafta Survivor’dan elenen isim Gönüllüler takımından Gizem Birdan oldu.

Çarşamba günü ise Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki farklı ödül oyunu oynandı. İlk olarak takımlar, orman evi ödülünü kazanmak için karşı karşıya geldi. Bayrak yarışına kalan oyunda orman evini kazanan takım Ünlüler oldu. Sonrasında ise iki takım bu sefer MasterChef ödül oyununda karşılaştı. MasterChef’in şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, görüntülü olarak bağlanarak yarışmacılara talimat verdiler. Yapılan yemekleri ise Acun Medya ekibi test etti. Acun Ilıcalı’nın başındaki ekibe göre ödülü her iki takım da kazandı.

Perşembe günü ilk olarak Survivor 2020 – Acun Medya voleybol maçı oynandı. Acun Ilıcalı ile Survivor Evrim Keklik arasındaki iddia üzerine iki takım bir kez daha karşılaştı. Bu sefer ikiye iki oynanan maçta Acun Ilıcalı – İrem Kanan’a Evrim – Nisa arasında çok zevkli bir voleybol maçı oynandı. Nefes nefese geçen maçta kazanan takım 3-2 skorla Acun Medya oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, sonrasında Anlat Bakalım oyunu için karşı karşıya geldi. Karışık dondurma ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, keyifli, eğlenceli geçen oyunda arkadaşlarına kelimeleri tarif etmek için uğraştı. Sonunda galip gelen takım ise Ünlüler oldu.